Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

urime mikja ime ALDA

Shko poshtë

urime mikja ime ALDA

Mesazh nga WebMaster prej Sun 7 Jun 2009 - 2:35

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gezuar Ditelindjen ALDA
U Befsh 100 Vjeç
Te Uroj Fat, Mbaresi Dhe Lumturi Ne Jet
Tu Plotesofshiin Te Gjitha Deshirat Qe Ke ME RRESPEKT E GJITH STAFI I KETI FORUMI


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sun 7 Jun 2009 - 2:38, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Aristogata prej Sun 7 Jun 2009 - 2:36

urime Alda edhe 100 vjet te lumtura[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Lot i derdhur prej Sun 7 Jun 2009 - 2:38

u befsh nji 100 vjeqe engjylli i vogel [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sun 7 Jun 2009 - 2:39

urime,rrofsh sa te duash
avatar
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Vizitor prej Sun 7 Jun 2009 - 4:21

urime eeeeeeeeeeeeee shum per ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga migena prej Sun 7 Jun 2009 - 4:22

urime shume nga ana ime
avatar
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Dollçe Vita prej Sun 7 Jun 2009 - 4:32

Shum Urime per ty Alda. Te uroj edhe 100 vjet te tjera me shum shendet gezim fat e lumturi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Gjakush Tana prej Sun 7 Jun 2009 - 4:53

Dollçe Vita shkruajti:Shum Urime per ty Alda. Te uroj edhe 100 vjet te tjera me shum shendet gezim fat e lumturi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Alda jetofsh edhe 1000 te tjera! Por, meqe e paskemi per nje dite ditelindjen ma jep nje buqete se mua nuk me dhuron Dolce Vita nje lule e jo buqeta|!
avatar
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Vizitor prej Sun 7 Jun 2009 - 5:01

shum urime shum urime per shoqen nga forumi edhe 100 tjera ehe shum sukses lule lule lule lule lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Alda1 prej Sun 12 Jul 2009 - 22:10

Ju pergezoj te gjitheve per urimet tua te perzemerta dhe ne te tilla jua shperblevsha...
avatar
Alda1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 123
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:48

urime dhe mireserhe.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime mikja ime ALDA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi