Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 17 Sep 2010 - 5:10

First topic message reminder :

Ju uroj sa me shpejt me nje bashkim unik ne bote qe Shqiperi Kosove te behet nje rrespekte nga ana ime e gjith stafi i keti forumi

pershendetje per te gjithe.... celebrate005 celebrate005 celebrate005
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Mon 20 Dec 2010 - 23:24

Pershendetje te gjithve motrushe edhe vellezer tytepuuth tytepuuth
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 22 Dec 2010 - 15:35

Ju pershendes nga zemra edhe gjum te embel te gjithve

edhe nje dite te bukur neser :5454787: :5454787:
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 24 Dec 2010 - 11:09

Pershendetje te gjithve motra vellezer kudo qe ndodhen qofte ky vit i ri sa me i mbar per te gjithe ne ..ju uroj thelle nga zemra ime gezuar te gjithve festat e fund vitit me rrespekt Klea Tara tytepuuth tytepuuth tytepuuth
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Dec 2010 - 11:14

pershendetje kombit shqiptar dhe i deshiroj tej i bashkuar per ter jeten
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Albert prej Fri 24 Dec 2010 - 11:16

ju uroj nga zemra gezuar festat vllezerve dhe motrave nga kosova :puthje:
avatar
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 74
Hobi Hobi : sekret

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 29 Dec 2010 - 0:23

Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Dec 2010 - 1:03

pershendetje 0000000
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 31 Dec 2010 - 9:21

Gezuar Vitin e ri te gjithve vellezer edhe motra qofte ky vit i mbar per te gjithe uroj qe te jete me plot shendet mbarsi lumturi harmoni ne Familjet tuaja ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Dec 2010 - 10:05

urime viti ri te gjith shqiptarve kudo qe jon ju deshiroj shendet suksese ne gjitha sferat ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo ooooooo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Dec 2010 - 11:17

Gezuar vellezer e motra ju uroj me shpirt e zemer lumturi dashuri dhe bashkim te perhershem sic i ka hije Atdheut tone me lote gezimi... zemla ime
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Dec 2010 - 11:20

gezuar dhe nga une .. dhe mot nje shqiperi e madhe ooooooo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti prej Tue 4 Jan 2011 - 1:26

Faleminderit per pershendetje dhe pershendetje per te gjithve.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Amazone prej Sun 9 Jan 2011 - 9:10

nje pershendetje speciale .......per ju ketu rrespekt te vecante per te gjithe 0000000
avatar
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti prej Mon 10 Jan 2011 - 0:26

Faleminderit per pershendetjet.. pershendetje per te gjithe.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 Feb 2011 - 15:01

Ju pershendes te gjithve nga zemra duke ju uruar te gjithve nje fundjve te kendshem 0000000 0000000 0000000 0000000 0000000 0000000 0000000 0000000
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Katniss prej Tue 15 Feb 2011 - 10:26

Pershendetje dhe ju uroj jete te mire dhe te lumtur!!!
avatar
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti prej Tue 15 Feb 2011 - 22:30

Faleminderit per te gjitha urimet e juaja, Ju pershendes nga zemra te gjithve, ju dua shummm!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster prej Wed 16 Feb 2011 - 1:35

URIME PAVARSINE MOTRA EDHE VELLEZER KUDO QE NDODHEN ANE MBAN EUROPES JU UROJ SA ME SHPEJT NJE BASHKIM URIME URIME TE GJITHVEtrendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga kasperi prej Wed 16 Feb 2011 - 6:49

kaspo ju pershendete dhe ju uron te gjitheve pavarsine e kosoves
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi