Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mroma nga zemra

Shko poshtë

mroma nga zemra

Mesazh nga migena prej Fri 19 Jun 2009 - 5:52

:gezim: mroma te gjithve ore ka njeri ketu :gezim:
avatar
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga elioni prej Fri 19 Jun 2009 - 5:52

mirmbrema zemra si je mire?
avatar
elioni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 165
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 6:51

mroma mi zemra
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga clod prej Fri 19 Jun 2009 - 9:01

mroma zemra :king:
avatar
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga rifati prej Fri 19 Jun 2009 - 9:54

mroma
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga clod prej Fri 19 Jun 2009 - 10:20

:scratch:
avatar
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 20:04

mjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009 - 0:19

mjesi juj zemra se mroma ka qèn mrome juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009 - 1:04

mroma
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:57

mirmbrama rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mroma nga zemra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi