Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

ja ku erdha edhe une KLAJDI

Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009 - 8:29

Mir se erdhe Shoku
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga WebMaster prej Sat 20 Jun 2009 - 8:30

mir se prure koken klajdi se me kishe munguar edhe ti hahaha :gezim:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009 - 8:33

po tjeter kush o per te ardh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga clod prej Sat 20 Jun 2009 - 10:30

mir se erdhe
avatar
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jun 2009 - 7:07

mir se ke ardhur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:57

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ja ku erdha edhe une KLAJDI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi