Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se ju gjeta nga un zemrushia

Shko poshtë

mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga princesha prej Mon 29 Jun 2009 - 4:06

mir se ju gjeta te gjithve ne kete forum te dashur
avatar
princesha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ITALI ROME
Postime Postime : 237
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : MODELLE

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga WebMaster prej Mon 29 Jun 2009 - 4:55

mir se erdhe motra te uroi nga zemra tia kalosh sa me mire ne kete forum edhe po te kete pruar sidorela flm se ajo me njeh mire se kush jam flm mir se erdhe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 29 Jun 2009 - 6:46

Mire se erdhe :pacim: te uroj tia kalofsh sa me mire ne kete forum
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga Aristogata prej Mon 29 Jun 2009 - 6:48

mir se na erdhe zemrushe , shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne kete forum juhjjjjj lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga kleopatra prej Mon 29 Jun 2009 - 6:51

mir se erdhe zemrushe se jemi te dyja te reja ketu
avatar
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Garat me makina

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga sidorela prej Tue 30 Jun 2009 - 6:28

mir se erdhet goca ne kete forum keni ditur te zgjedhni :kis:
avatar
sidorela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunare e mbarume
Postime Postime : 217
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:55

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un zemrushia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi