Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga suela prej Mon 29 Jun 2009 - 5:53

:gezim: o zot ku kam ardhur une he zemrushe kishe te drejt ishalla mesoi si perdoret ky forum... mir jeni te gjith
avatar
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Aristogata prej Mon 29 Jun 2009 - 6:36

mir se na erdhe suela ,patjeter qe do mesosh si perdoret ky forum me ndihmen time dhe te kleas :tepuc:


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga gesti prej Mon 29 Jun 2009 - 6:37

ej po mua me mesoni
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 29 Jun 2009 - 6:44

Mire se na erdhe Suela :pacim:
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga kleopatra prej Mon 29 Jun 2009 - 6:52

o zot e paskam kemben e mar pse nuk thoni ore mir se erdhe suela
avatar
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Garat me makina

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga marinela prej Wed 1 Jul 2009 - 5:02

erdha edhe une me pranoni edhe mua
avatar
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Aristogata prej Wed 1 Jul 2009 - 5:07

patjeter,te gjith jan te mirpritur ne kete forum per aq koh sa do egzistoj respekti dhe shoqerizimi
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga marinela prej Wed 1 Jul 2009 - 5:08

flm admine shpresoi se do jem gjithmone aktive se eshte i mrekullushem se paskam dite :bobe:
avatar
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:54

patjeter rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi