Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje nga une Anila..

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Sun 24 Oct 2010 - 6:07

First topic message reminder :

mire se ju gjej :lol!:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:08

bobi 10 shkruajti:lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:
sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 prej Tue 2 Nov 2010 - 7:09

Anila shkruajti:
bobi 10 shkruajti:lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:
sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003

per ty kam lindur une
te dua te dua shume :o
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster prej Tue 2 Nov 2010 - 7:10

[You must be registered and logged in to see this image.] Pershendetje Anila


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona prej Tue 2 Nov 2010 - 7:11

Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:12

Tapalushe shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Pershendetje Anila
flm e dashur..
te pershendes dhe une y shume..:5454787:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:13

EmoNa shkruajti:Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
xemla me mungove sote
eja te pime kaffe
te pres ne oren 19..oo
do bejme karagaqa...pocalka.....
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona prej Tue 2 Nov 2010 - 7:15

Anila shkruajti:
EmoNa shkruajti:Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
xemla me mungove sote
eja te pime kaffe
te pres ne oren 19..oo
do bejme karagaqa...pocalka.....

:roll: Sa do doja te isha aty me ty moj ... te benim llafeeee e muhabet pa ndal si me paree. :roll:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:16

po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [smile_1]
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 prej Tue 2 Nov 2010 - 7:22

:gocebukur: :puthje: fiori010


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 2 Nov 2010 - 7:23

:o :o :o :o
pershendetje anila
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:25

bobi 10 shkruajti: :gocebukur: :puthje: fiori010
flm :5454787: backe ty...
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:25

flm sorkadhe,....
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Leo_uk prej Tue 2 Nov 2010 - 7:27

halo anila.. :o
avatar
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 40

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Tue 2 Nov 2010 - 7:27

halo leo_uk..pershenetje
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona prej Thu 4 Nov 2010 - 6:41

Anila shkruajti:po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Ta Hangshin macat ty me ate Litar ku ma kujtovee.
Moj Ka frik do me keputet litari ne duar mua qka bej pastaj :P [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Sat 6 Nov 2010 - 1:08

Lepurushe shkruajti:
Anila shkruajti:po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Ta Hangshin macat ty me ate Litar ku ma kujtovee.
Moj Ka frik do me keputet litari ne duar mua qka bej pastaj :P [You must be registered and logged in to see this image.]
oj je ajo qe mendoj apo kam endrra para syve..
te kisss ty qume..dhe eja te kepusim litarin bashke...
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Korabi AL prej Mon 29 Nov 2010 - 1:02

Pershendetje Anila fiori010
avatar
Korabi AL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ku di gje un
Postime Postime : 230
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/11/2010
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : eouhai

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Thu 2 Dec 2010 - 20:46

pershendetje dhe ty Korab...
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Ariel prej Thu 2 Dec 2010 - 23:09

Mirmengjes Anila tytepuuth tytepuuth
si e ke nis diten sot.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga -Arber- prej Fri 3 Dec 2010 - 5:46

macoooooooo pershendetje tytepuuth

-Arber-
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 27
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2010
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 3 Dec 2010 - 5:47

kush do na e beje portretin ne dyve [You must be registered and logged in to see this image.]

propozoj Saimiri une pasi ka talent ne ate fushe


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Dec 2010 - 5:52

mrama ANILLA fiori010
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Fri 3 Dec 2010 - 22:27

Ariel shkruajti:Mirmengjes Anila tytepuuth tytepuuth
si e ke nis diten sot.
gjesi arile
them mire mire
flm
tytepuuth
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Fri 3 Dec 2010 - 22:27

-Arber- shkruajti:macoooooooo pershendetje tytepuuth
macok persh... :5454787:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Fri 3 Dec 2010 - 22:28

bobi 10 shkruajti:kush do na e beje portretin ne dyve [You must be registered and logged in to see this image.]

propozoj Saimiri une pasi ka talent ne ate fushe
dhe une i kam kerkuar saimirit kete......
geeegge :5454787:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Fri 3 Dec 2010 - 22:29

kushtrimi shkruajti: mrama ANILLA fiori010
Miemengjesi Kushtrim :5454787:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anakonda prej Tue 28 Feb 2012 - 19:11

rose53 mireserdhe.............
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Sun 13 Jan 2013 - 2:15


Popullariteti: 12

Re: Pershendetje nga une Anila..
nga bobi 10 prej Tue Nov 02, 2010 7:09 pm

+
----
-
Anila shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:

sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003


per ty kam lindur une
te dua te dua shume :o
hahahahahahaha caste te kenshme kemi pasur dikur,,hmmmmmmmmmmmmmmmmmm tani lexoj postimet e vjetra sa qesh o zotttttttttttttttttttttttt haghgahaghaghagha
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga fioll prej Sun 13 Jan 2013 - 2:24

Per ju Anila shpresoj tju pelqejn ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila prej Sun 13 Jan 2013 - 2:36

Woooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwww hmmmmmmmmmm po si spe pelcen o goc.... flm shume nga ti.... :5454787:
avatar
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : sporti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga seriozi prej Tue 5 Mar 2013 - 5:45

mirsevjen Anila
avatar
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 20 May 2013 - 21:18

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Smogxhije

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi