Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se na erdhe don corleone

Shko poshtë

mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga ELAN prej Fri 3 Jul 2009 - 7:06

mir se erdhe ketu tek klea se je si ne shtepin tende ore cuno :cigare:
avatar
ELAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : modena itali
Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga Aristogata prej Fri 3 Jul 2009 - 7:14

MIR SE ERDHE DON CORLEONE NE KETE FORUM,UROJ TJA KALOSH SA ME KENDESHEM NE SHOQERIN TONE lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga don_corleone prej Fri 3 Jul 2009 - 7:21

flm,sigurisht qe do tia kalojm sh mir
avatar
don_corleone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 7
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga marinela prej Fri 3 Jul 2009 - 8:09

mir se erdhe don_carnelon
avatar
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga BARBI prej Fri 3 Jul 2009 - 8:47

mir se erdhe jam e sigurt se shum mir do kalosh
avatar
BARBI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tironce e embel
Postime Postime : 460
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/05/2009
Hobi Hobi : nen endrat e njerit

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Jul 2009 - 9:04

Mir se erdhe Dono
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:52

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe don corleone

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi