Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe trendelina

Shko poshtë

mir se erdhe trendelina

Mesazh nga WebMaster prej Sat 4 Jul 2009 - 5:54

mir se na erdhe motra ne mesin e keti forumi te uroi nje argetim te kendshem :kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga ELDA prej Sat 4 Jul 2009 - 5:56

mir se ju gjeta edhe flm shum per mirpritjen tende zonjushe
avatar
ELDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 53
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga Aristogata prej Sat 4 Jul 2009 - 6:29

mir se na erdhe trendelina, uroj tja kalosh sa me kendshem ne kete forum lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga suela prej Sat 4 Jul 2009 - 6:47

mir se erdhe mi cuce ne kete shtepi te madhe :kis:
avatar
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga Vizitor prej Sat 4 Jul 2009 - 7:10

mir se erdhe trendelina uroj tkalosh sa me bukur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga ELAN prej Sat 4 Jul 2009 - 7:13

mir se erdhe mi goce te uroi te kalosh mir ne kete forum edhe me mua eeee :gezim:
avatar
ELAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : modena itali
Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga ELAN prej Sat 4 Jul 2009 - 7:13

mir se erdhe mi goce te uroi te kalosh mir ne kete forum edhe me mua eeee :gezim:
avatar
ELAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : modena itali
Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga Vizitor prej Sat 4 Jul 2009 - 9:09

mir se ke ardh o trendelina
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga leona prej Sat 4 Jul 2009 - 9:13

MIR SE ERDHE LINA
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga xhoel prej Sat 4 Jul 2009 - 9:16

mire se na erdhe trendeline
a do na tregosh ku rrin
:gezim:
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:52

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe trendelina

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi