Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

urime edhe 100 kleopatra

Shko poshtë

urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga WebMaster prej Tue 7 Jul 2009 - 5:33

te uroi edhe 100 pranvera te tjera urime lule lule lule lule lule [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Erza prej Tue 7 Jul 2009 - 5:36

Urime edhe 100 vite

:985986:
avatar
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga kleopatra prej Tue 7 Jul 2009 - 5:44

ju falenderoj shummmm te gjithve per urimet, jeni shum te mir lule
avatar
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Garat me makina

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 7 Jul 2009 - 5:46

Edhe 100 vjec lal e tu realizofshin gjitha deshirat e jetes
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Gjakushi prej Tue 7 Jul 2009 - 6:12

lule lule lule lule lule

Ne baze te numrit te postimeve do t'ua kisha shtuar dhe nje 1 ! Urime !
avatar
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Gerushi prej Tue 7 Jul 2009 - 6:32

Dhe 100 vjec u bofsh KlEoPaTrA :985986: juhjjjjj
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Gerushi prej Tue 7 Jul 2009 - 6:35

Dhe 100 vjec u bofsh KlEoPaTrA :985986: juhjjjjj
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Naki prej Tue 7 Jul 2009 - 8:42

Edhe 100 tjera kleopatra shume suksese mbaresi dhe jete te lumtur
avatar
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Peshkimi

Shiko profilin e anëtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Vizitor prej Tue 7 Jul 2009 - 8:44

100 vjece..tu plotsofshin te gjitha deshirat,,,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Vizitor prej Tue 7 Jul 2009 - 8:50avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Aristogata prej Tue 7 Jul 2009 - 9:58

edhe 100 vjet kleopatra, tu realizofshin te gjitha endrrat qe ke

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga rifati prej Tue 7 Jul 2009 - 10:07

urime dhe 100 te mir a
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Vizitor prej Tue 7 Jul 2009 - 18:56

Urime edhe 100 vite te tjera i gezofsh me fat e lumturi ne jet shum suksese ne te gjitha sferat e jetes tende me respüekte nga ana ime lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Vizitor prej Thu 9 Jul 2009 - 22:00

oooooooooooooooooooooooo urime tani e pashhhhhhhhhhhhh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Jul 2009 - 1:22

shum urime kleopatra i gezofsh edhe 100 te lumtura
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:50

:gezuar: urime.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: urime edhe 100 kleopatra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi