Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe NOONEE

Shko poshtë

mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga WebMaster prej Sun 12 Jul 2009 - 8:21

:hi: :hi: te uroi argetim te kendshem ne kete forum


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sun 12 Jul 2009 - 8:23, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga rifati prej Sun 12 Jul 2009 - 8:22

mire se erdhe none e naten e mire te gjithe
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:22

wellcome in this forum noone
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Aristogata prej Sun 12 Jul 2009 - 8:24

mir se erdhe NOONE ne kete forum, shpresoj tja kalosh sa me kendshem
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:27

mir se erdhe noone ne ket forum shpresoj qe do knaqe ne shoqrin ton
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:31

oooooooooooooooooooo noooneeeeeeeeeeeeeeeee kuje mer qe na humbeee
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:33

elhamooooooooooooooooooo o me daku ca ke bo, ku je ja bo kot hahahahaha ne msn mer me ke pse sflet ee hahahahah
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga WebMaster prej Sun 12 Jul 2009 - 8:34

:kis: hahahahahaha mir se erdhe lool me verte ke humbur :kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:35

NOONEE.. shkruajti:elhamooooooooooooooooooo o me daku ca ke bo, ku je ja bo kot hahahahaha ne msn mer me ke pse sflet ee hahahahaho nooone na ka ra rrota dashuris kokes, skem qe bejm nuk shof anash
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:37

ca me bo klea kena pas pun halle hahahahaha :p
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:38

e paske honger dhe ti shoku ajd per tmira e ngzime
hahahahhahaha
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:44

NOONEE.. shkruajti:e paske honger dhe ti shoku ajd per tmira e ngzime
hahahahhahaha


erdhi ora nooooneee qa ti besh babai tha o martohu vet, o te martova une ,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Lot i derdhur prej Sun 12 Jul 2009 - 8:49

mir se erdhe ne shoqerin ton noonee
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:50

hahahahaha ta paska mledh ee, si duket ka mendu per plaken se do jet lodh me punet e shpis dhe kshu ja bon nusja tani :p hahahahaa
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:50

mir se ju gjeta te gjithveee ajd per hajer i qoft zotit tshpis hahahahahaha
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga WebMaster prej Sun 12 Jul 2009 - 8:53

mir se erdhe lool edhe ska zot shpije po zonjusheeeeeeeeeee hahahahahahahahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:53

noooneee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee spo flas me mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:55

mos deshe me thon zonj mi hahahahahahhaa loooooooooooooooooooool
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Jul 2009 - 8:56

mire se erdhe noonee ne shoqerin tone.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga NOONEE.. prej Sun 12 Jul 2009 - 8:58

mir se te gjeta veraa
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:49

mireserdhe,kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe NOONEE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi