Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mirmbrema te gjithve

Shko poshtë

mirmbrema te gjithve

Mesazh nga ELDA prej Sat 18 Jul 2009 - 9:20

mirmbrema
avatar
ELDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 53
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 Jul 2009 - 9:23

mirbrema,,mir se na erdhe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga ELDA prej Sat 18 Jul 2009 - 9:24

mir se ju gjeta edi77
avatar
ELDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 53
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 Jul 2009 - 10:26

mroma elda
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 Jul 2009 - 18:21

gjesii se erdhi mengjesi juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:47

mirembrema kalofshi kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema te gjithve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi