Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Shko poshtë

me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga MERISA prej Sun 19 Jul 2009 - 7:23

mirmbrema mir se ju gjeta lule
avatar
MERISA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 34
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Jul 2009 - 7:35

po po mir se erdhe ne shoqrin me te bukur shpresoj qe do te pelqen ktu lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga MERISA prej Sun 19 Jul 2009 - 7:41

flm shume elssa shpresoi edhe un kete gje lule
avatar
MERISA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 34
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga Aristogata prej Sun 19 Jul 2009 - 7:43

patjeter qe te pranoj merisa ,te gjith jan te ftuar ne kete forum
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Jul 2009 - 8:26

une erdha pavaresisht a me doni besoj me pranoni se goc e mire jam :oops:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga ERMAL prej Sun 19 Jul 2009 - 8:35

e mua :oops:
avatar
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga ERJONA prej Thu 30 Jul 2009 - 3:44

ja erdha edhe un me pranoni ju mua flm edhe pse kam bere shum rruge nga gjermania :gezim:
avatar
ERJONA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 7
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga LINDITA prej Thu 30 Jul 2009 - 4:17

edhe mua mi ERJONA me pranoni them se po se e keni zemren e mire te gjith shpresoi edhe un te jem mire ne kete forum
avatar
LINDITA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga WebMaster prej Thu 30 Jul 2009 - 5:08

patjeter yllo pse jo ky forum e kan te gjith deren e hapur edhe mir se keni ardhur edhe ju uroi nje argetim te kendshem


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:40

mireserdhe dhe kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me pranoni edhe mua ne shoqerin tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi