Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Madre uccide figlio di 4 anni

Shko poshtë

Madre uccide figlio di 4 anni

Mesazh nga WebMaster prej Tue 21 Jul 2009 - 7:15

ANSA) MILANO, 20 LUG - E' stata arrestata la donna di 36 anni che nel pomeriggio ha ucciso il proprio bambino di 4 anni a Parabiago, nel milanese. La donna soffre di depressione. Secondo alcune indiscrezioni, era in cura. La donna e' impiegata in un'impresa privata nel Milanese mentre il marito Matteo, ricopre un ruolo dirigenziale in un'impresa di Milano. ''La donna e' in stato di choc'', spiegano gli investigatori e non ha parlato. L'unica cosa che e' emersa al momento sono i problemi depressivi.
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Madre uccide figlio di 4 anni

Mesazh nga Aristogata prej Tue 21 Jul 2009 - 8:28

:habit: depresioni eshte dicka shkatrruese me pasoja tragjike si ne rastin e mesoperm


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi