Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe tironce

Shko poshtë

mir se erdhe tironce

Mesazh nga WebMaster prej Wed 22 Jul 2009 - 8:00

te uroi argetim te kendshem ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009 - 8:11

mire se erdhe tirance te uroj e un te kalosh sa me kendshem ne shoqerin tone
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009 - 8:13

Mir se ke ardh tiranse te uroj te kalosh mir me shoqerin ton eshte forum fantastik :kis:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga ERMAL prej Wed 22 Jul 2009 - 8:56

mir se erdhe tironce
avatar
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga tironce prej Wed 22 Jul 2009 - 10:19

flm shum nga ju per kete pritje te embel
avatar
tironce
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 64
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009 - 10:20

tironce mir se ke ardh lali turoj te kalosh sa me mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga tironce prej Wed 22 Jul 2009 - 10:24

flm shum golden po iki un klm
avatar
tironce
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 64
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009 - 19:05

mir se ke ardhur Tironce te uroi argetim te kendeshem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga leona prej Wed 22 Jul 2009 - 20:30

mir se erdhe tironce
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 29

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:45

mireserdhe,kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe tironce

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi