Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se ju gjeta nga un Luanesha

Shko poshtë

mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga LUANESHA prej Sat 25 Jul 2009 - 7:00

mir se ju gjeta te gjithve me pranoni edhe mua ketu :hi:
avatar
LUANESHA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 81
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 8:08

mir se ke ardh me gjith respektin te pranoj moj yll do jet knaqsi te kem shoqri me shum ne ket forum je e mirseardhur nga ne kalofsh bukur ne ket forum me ket shoqri te mrekullushum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Jul 2009 - 8:56

MIR SE ERDHE MOTRA NE KETE FORUM TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE ATMOSFERE QE KA FORUMI ME RRESPEKT KLEA


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 9:31

mire se na erdhe luanesha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:45

mireserdhe kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un Luanesha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi