Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

HI NJEREZ MIR SE JU GJEI

Shko poshtë

HI NJEREZ MIR SE JU GJEI

Mesazh nga EDMONDI prej Wed 29 Jul 2009 - 7:42

:hi: :hi: :hi: mir jeni
avatar
EDMONDI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 18
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HI NJEREZ MIR SE JU GJEI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Jul 2009 - 8:32

:kis: mire se na erdhe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HI NJEREZ MIR SE JU GJEI

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:42

mireserdhe dhe kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HI NJEREZ MIR SE JU GJEI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi