Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe erald dr

Shko poshtë

mir se erdhe erald dr

Mesazh nga WebMaster prej Sun 9 Aug 2009 - 1:07

:lol!: :lol!: :lol!: mir se erdhe yllo sa kohe u ben eeeeeee


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sun 9 Aug 2009 - 1:11, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga erald_dr prej Sun 9 Aug 2009 - 1:11

ehhhhhhhhhhhhh.....................nuk mahet men sa koh...... me kishte marr malli per ket forumin.............. juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
avatar
erald_dr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/01/2009
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga WebMaster prej Sun 9 Aug 2009 - 1:12

e vertete yllo ka shum kohe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga Vizitor prej Sun 9 Aug 2009 - 1:15

Mir se na erdhe erald dr te uroj argetim te kendeshem :lol!:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga erald_dr prej Sun 9 Aug 2009 - 1:16

po duhet ta kishe shkrujt mir se u ktheve jo mireserdhe
avatar
erald_dr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/01/2009
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga Vizitor prej Sun 9 Aug 2009 - 1:17

epo mir se u ktheve at´here se kam dit un lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga erald_dr prej Sun 9 Aug 2009 - 1:17

viola ti je shefja dhomes ktu????????.......ti je zonja shpis qe i pret njerzit qe hyjn?????
avatar
erald_dr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/01/2009
Mosha Mosha : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:37

mireserdhet dhe kalofshi kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe erald dr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi