Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe lord

Shko poshtë

mir se erdhe lord

Mesazh nga WebMaster prej Sun 9 Aug 2009 - 2:23

mir se e rdhe lord te uroi nje argetim te kendshem ne mesin e klea love forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga Vizitor prej Sun 9 Aug 2009 - 2:26

Mir se erdhe lord te uroj tja kalosh sa ma mir lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga lord prej Sun 9 Aug 2009 - 2:28

thnx kaloni mir..
avatar
lord
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne zemren tende
Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/08/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga Vizitor prej Sun 9 Aug 2009 - 2:43

mir se erdhe lord te uroj te kalosh sa me bukur me shoqrin ton
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga lord prej Sun 9 Aug 2009 - 2:45

thnx shum prej jush..
avatar
lord
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne zemren tende
Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/08/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga WebMaster prej Sun 9 Aug 2009 - 4:43

skp edhe un erdha tek ti kshu jemi barabart hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga lord prej Sun 9 Aug 2009 - 5:07

kaloni mrekullushem pran KLEA LOVE [smile_1]
avatar
lord
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne zemren tende
Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/08/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:37

mireserdhet dhe kalofshi kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe lord

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi