Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe mergimtarja

Shko poshtë

mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga WebMaster prej Tue 11 Aug 2009 - 9:02

mir se ke ardhur motrushe e vertete ke kohe pa hyre te uroi argetim te kendshem lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Aug 2009 - 10:53

mire se erdhe,na mungove shum,megjithese su njoh juhjjjjj
"Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!"
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Aug 2009 - 22:31

mir se erdhe mergimtarja shpresoj se do te kaloni bukur ne ket forum te mrekushushem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Aug 2009 - 23:03

:pacim: mergimtarjaShkumbin Ismaili-Ti largohesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Lot i derdhur prej Tue 11 Aug 2009 - 23:26

:hi: mir se erdhe ne foumin ton mergimtarja
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:34

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe mergimtarja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi