Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cila dhimbje eshte me e forte....

Shko poshtë

Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Wed 15 Jun 2011 - 7:01

Cila dhimbje eshte me e forte ajo...fatkeqesia e nje aksidenti te papritur...te personit qe do?
apo dhimbja e shpirterore, pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty..
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Durrsaku prej Wed 15 Jun 2011 - 7:04

si kam provuar asnjeren as tjetren po mendoj se e para eshte me e dhimbshme se nuk sherohet kurre kur e sheh qe renkon ndersa e dyta iken vetvetiu zemrat ftohen njerezit ndahen dhe gjejne zemra te tjera binjake
avatar
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cigarja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Daku prej Wed 15 Jun 2011 - 7:44

Kjo pytja me kujton nje film me Jason Strathan " London"Dy personazhet kryesore jane te ditlindja e ish-te dashures dhe po i qajne hallet njeri-tjetrit.Ja ben i pari

Ah ti se di ca eshte dhimbja shoku im , tet lere e dashura per nje zezak se e ka me te madh , kjo eshte nje dhimbje e madhe.
Ja ben Jason : Dhimbje miku im eshte ta kesh gruan superpjeshke tet kerkoje seks dhe ti te jesh impotent :P
avatar
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Japraku

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Tonii prej Wed 15 Jun 2011 - 11:07

dhimbja e dhemballes qesh
avatar
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Wed 15 Jun 2011 - 11:46

Kur humbet dike qe me te vertet ke dashur me gjith forcen e shpirtit lot
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Wed 15 Jun 2011 - 11:48

Kur ste kuptojne ..Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Arabela prej Sat 25 Jun 2011 - 8:19

kur lendohesh qellimisht ne jete nga dikush qe e ke dashur me sinqeritetin me te madh,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 25 Jun 2011 - 8:21

Tonii shkruajti:dhimbja e dhemballes qesh
kur ha nje shkelm te........ qesh
avatar
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cigarja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Jun 2011 - 8:28

Fjalet e teperta qe bejne dem ne nje dashuri
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi prej Sat 25 Jun 2011 - 8:29

dhimbja e veshit
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Space prej Sat 25 Jun 2011 - 10:26

pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty.. kjo eshte mee e keqja :((((((((
avatar
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Informatika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sun 26 Jun 2011 - 8:54

Aksidenti..sepse kete e kam provuar fatkeqsisht


Edituar për herë të fundit nga Ermelinda në Sun 26 Jun 2011 - 9:08, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Docteur prej Sun 26 Jun 2011 - 8:58

Dhimbja fizike nuk eshte asgje sepse ajo sherohet por dhimbja me e forte eshte lexoni historine qe do ju shkruaj tani

Nje burri i humben dy fmijte ne aksident rrugor dhe ai desh vrau veten ishte vertet dicka shume e rende humbja e djemve dhe i drejtohet zotit o zot ca me bere mi more te gjitha ca te kam bere....burri humbi kontrollin dhe tha tani skam qa humb me....pas pak kohesh humbi dhe djalin e fundit te tretin ne ate moment nuk foli me sepse pa qe dhimbja nuk kishte mbarim

kshu lutjuni zotit qe te jeni shendosh e mire pse theni kembe krahe apo tjeter gje ska gje rregullohen prape
avatar
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Arabela prej Sun 26 Jun 2011 - 9:00

qe te dyja te dhimbshme,,,dike qe e do me zemer nuk deshiron as nje ferre ti hyj ne kembe e jo me te tjera,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Sun 26 Jun 2011 - 9:01

Humbja e prinderve lot
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi prej Sun 26 Jun 2011 - 9:02

kur nena ime fjalen e fundit e tha ne krahet e mia dhimje me te madhe kurre nuk ndjeva
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Darius prej Sun 26 Jun 2011 - 9:29

Humbja e personave qe kemi me shum perzemer.............
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Wed 7 Sep 2011 - 23:55

Humbja e personave
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga leona prej Sat 24 Sep 2011 - 9:11

te humbesh ato cka do me shume....
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga kasperi prej Sat 24 Sep 2011 - 9:15

ndarja nga vdekja e prinderve
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga kasperi prej Tue 4 Oct 2011 - 2:12

dhimbja ,kur te lendon dikush ne ndjenja,sesa dhimbja fizike
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga EMI prej Tue 4 Oct 2011 - 2:15

Une mendoj se nje dhimbje eforte do ishte vdekja e nje fmije per nene e ti\saje.Ska dhimbje me te forte se kaq.....c'do gje ne jete do mund te sherohej vec vdekjes....
avatar
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Klio prej Tue 4 Oct 2011 - 3:46

Dhe une jam e te njejtit mendim me Emin,nuk ka dhembje me te madhe.
avatar
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga WebMaster prej Tue 4 Oct 2011 - 3:48

Humbja e familjareve
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Anakonda prej Sat 18 Feb 2012 - 4:14

Te dyja dhimbjet i kam provuar,dhe te dyja dhembin shume.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Maksi prej Sat 18 Feb 2012 - 4:14

Klea@Love shkruajti:Humbja e familjareve
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Fata prej Sat 18 Feb 2012 - 4:19

Dhimbja shpirterore eshte me e fort...
avatar
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Anakonda prej Fri 26 Feb 2016 - 3:12

Humbja vetvetes  .c.r.y
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila dhimbje eshte me e forte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi