Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

weeeeeee erdhi edhe emo girl

Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga bukuroshi prej Thu 13 Aug 2009 - 5:59

:hi: mir se te pruri rruga ketu ne forum klea love
avatar
bukuroshi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 82
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl prej Thu 13 Aug 2009 - 6:20

mir se ju gjeta bukurosh dhee te gjitheve ketu, me falni sa te ambjentohem pak me shoqerin e re
avatar
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster prej Thu 13 Aug 2009 - 6:21

mir se erdhe yllo ja kalosh sa me mire ne kete shoqeri


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl prej Thu 13 Aug 2009 - 6:22

mir se te gjeta klea dhe faleminderit per ftese, verte forum i kendeshem dhe i bukur
avatar
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga kleopatra prej Thu 13 Aug 2009 - 6:27

wowowowowow kush qenka ahahahahaaha hyn kjo dhe s'na flet ,te thash qe ka per te te terhequr
avatar
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Garat me makina

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster prej Thu 13 Aug 2009 - 6:38

flm yllo ja kaloshi sa me mire


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga mergimtarja prej Fri 14 Aug 2009 - 3:56

mir se ke ardhur edhe ti ne kete forum
avatar
mergimtarja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga LUANESHA prej Fri 14 Aug 2009 - 8:09

shiko shiko mergimtaria mir se erdhe mi femer se na thave syte :vras:
avatar
LUANESHA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 81
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Aug 2009 - 8:15

mire se erdhe emo girlΑγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga LUANESHA prej Fri 14 Aug 2009 - 8:16

mir se erdhet te tere ne kete forum
avatar
LUANESHA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 81
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Aug 2009 - 8:24

:affraid: weeeeeeeee mire se erdhe me ne


Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga POETI prej Sun 16 Aug 2009 - 3:31

:frike: shiko shiko paskan ardhur cuca te reja sa mir :gezim: mir se erdhe mi cuce lule
avatar
POETI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 45
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga gesti prej Sun 16 Aug 2009 - 4:27

oooooooooo mir se na erdheeeeeeee
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl prej Sun 16 Aug 2009 - 4:58

jeni shum mikprites flm
avatar
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Aug 2009 - 5:17

veeeeeeeeee mire se erdhe imo kenaqesi e madhe midis nesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster prej Sun 16 Aug 2009 - 5:32

emo mir se erdhe motrushe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:31

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi