Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe BOSSI

Shko poshtë

mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga WebMaster prej Sat 15 Aug 2009 - 21:28

mir se erdhe ne shoqerine ton BOSSI te uroi nje argetim te kendshen ne kete forum me respekt e gjith stafi klea love lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga bukuroshi prej Sun 16 Aug 2009 - 3:08

mir se erdhe boss na be ze kur te hysh :thanks:
avatar
bukuroshi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 82
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga POETI prej Sun 16 Aug 2009 - 3:12

mir se te pruni rruga poeti nga fushkruja :hi:
avatar
POETI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 45
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga gesti prej Sun 16 Aug 2009 - 4:29

mir se erdhe mo bossssssss
avatar
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga emo girl prej Sun 16 Aug 2009 - 4:57

mir se erdhe
avatar
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:32

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BOSSI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi