Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe engel_boy

Shko poshtë

mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Aug 2009 - 5:16

mir se erdhe engel_boy ne kete forum te uroi nje argetim te kendshem ne mesin tone merrespekt klea


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Fri 21 Aug 2009 - 6:40, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Aug 2009 - 6:13

mir se erdhe shpresoj se do te pelqej shoqriaj jon
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga engel_boy prej Fri 21 Aug 2009 - 6:17

Mir se ju gjeta forumi ju pershendes te gjithve sa per fillim nje prezantim te ri do e bej....

Emri-------Erion
Qyteti Gjilan
Mosha sa dush veq a je gati ti juhjjjjj
e per me shum shpresoj qe gjate komunikimit qe do bejme se bashku te njihemi me shum..........Respekte per gjith stafin edhe per miqet qe ka ky forum........


Juve dyjave me larte ju falemderoj per pershendetjet dhe per mikpritjen e juaj ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Aug 2009 - 6:19

nag kosva qenke ti shum mir tani po behem me shum kosovar ktu hahhahhhahah juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Aug 2009 - 6:20

mir se erdhe yllo ne kete forum flm per prezantimin shpresoi se do ja kalosh sa me mire ne mesin tone te uroi nga zemra argetim te kendshem


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga engel_boy prej Fri 21 Aug 2009 - 6:26

elsaaaa problematike po dokesh me dal ti ne kete forum hmmmmmm juhjjjjj
Kosova shqiperija se bashke e bojna nje deti hehehehehehe

mos te dal jashte temes tash se kaa vende ku mundemi te bisedojm si chit chat p.sh

Hajde Me Te Mira ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 21 Aug 2009 - 6:28

Mire se erdhe mes nesh e kalofsh mire ketu
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Aug 2009 - 7:25

mire se erdhe ne shoqerin tone,uroj tju pelqej e te argetoheni mjaft ketu
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Aug 2009 - 8:18

:kis: mir se erdhe flori


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Aristogata prej Fri 21 Aug 2009 - 9:28

MIR SE ERDHE ENGEL BOY, UROJ TJA KALOSH SA ME KENDSHEM NE SHOQERIN TONE lule lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Aug 2009 - 11:50

mire se erdhe i nderuar,tia kaloni mire me ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga engel_boy prej Sun 23 Aug 2009 - 11:06

Ju flm per mikpritjen tuaj gjithsesi do te kalojm mir se bashku ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Gerushi prej Sun 23 Aug 2009 - 11:09

Mir se erdhe Engel boy.. kalo si ta doj zemra nen shoqerin tone
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:26

mireserdhe dhe kalofsh kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe engel_boy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi