Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Shko poshtë

mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga WebMaster prej Sat 22 Aug 2009 - 23:04

mir se erdhe te uroi nje argetim te kendshen ne forum klea love


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga Aristogata prej Sat 22 Aug 2009 - 23:06

lule lule MIR SE ERDHE QEXHI, UROJ TJA KALOSH SA ME MIR NE KETE FORUM


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga WebMaster prej Sun 23 Aug 2009 - 0:16

lule lule lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Aug 2009 - 0:19

mir se erdhe ne ket forum me nje shoqri te mrekullushem lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga meti durres prej Sun 23 Aug 2009 - 0:26

ckemi un jam meti jam nga durrsi me pelqen shum forumi besoj se do te mesohem ne kete forum

mir se erdhe edhe ti Qenxhi

meti durres
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga SUZI prej Sun 23 Aug 2009 - 0:27

Shumë flm për mikpritjen!!! :kis:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga engel_boy prej Sun 23 Aug 2009 - 11:03

Mir se paske ardhe shpresoj te kalojm mir se bashku ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga SUZI prej Sun 23 Aug 2009 - 11:33

flm engel boy. :tepuc:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga al pacino prej Sun 23 Aug 2009 - 12:37

mire se na erdhe qexhi.
avatar
al pacino
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 131
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Aug 2009 - 21:39

mire se erdhe,argetim te kendshem deshiroj te kesh ne kete forum lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga SUZI prej Sun 23 Aug 2009 - 21:41

Faleminderit.Uroj t`ia kalojme sa me mire se bashku... :kamXhan:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:23

mireserdhe dhe kalofsh kendshem ne ket forum.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe QENXHI ne kete forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi