Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe vip

Shko poshtë

mir se erdhe vip

Mesazh nga WebMaster prej Sun 23 Aug 2009 - 4:17

mir se erdhe vip ne mesin tone te uroi nje argetim te kendshem


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga zafina prej Sun 23 Aug 2009 - 4:17

mir se erdhe vip shpresoj tja kalosh bukur
avatar
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga mela prej Sun 23 Aug 2009 - 4:19

mirese erdhe vip ne gjirin e forumit
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 105
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Aug 2009 - 4:20

paske emrin vippp, shpresoj qe do jesh vippp me i madhi ketuu

mir se na erdhe en mesin em te mirveee
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga Genti prej Sun 23 Aug 2009 - 4:26

mir se ju gjeta dhe flm per mirpritjen
shpresoj te kalojm me bukur.....
avatar
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga mela prej Sun 23 Aug 2009 - 4:27

gjithashtu dhe ne
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 105
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga engel_boy prej Sun 23 Aug 2009 - 10:56

Mir se erdhe shpresoj te kalojm mir se bashku ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga SUZI prej Sun 23 Aug 2009 - 11:42

Pershendetje vip!!!Mir se na erdhe ne forum...Uroj tja kalosh per mrekulli :kis:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:25

mireserdhe dhe kalofsh kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe vip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi