Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhet te gjithe

Shko poshtë

mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga WebMaster prej Tue 25 Aug 2009 - 5:33

MIR SE ERDHET NE KETE FORUM

LEPURUSHJA

MISTRECE

ALEX

MONDA

MARJUS

TITI

JU UROI ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM FLM QE KENI ZGJEDHUR KETE WEB ME RRESPEKT KLEA LOVE lule[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 Aug 2009 - 5:36

weeeeeeeee te gjith kta kan ardhur mir se na keni ardhur ju deshiroj argetim te kendeshum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga lepurushja prej Tue 25 Aug 2009 - 5:44

e kam kemben e mbar un elssa po iki nga nje vend i marr me vete te gjith flm elssa mir se te gjeta edhe ty :lol!:
avatar
lepurushja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 34
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga TITI prej Tue 25 Aug 2009 - 7:13

haha ketu paske hy ti sa e shpejt je moj se tani erdha un me ka aktivizu von mu juhjjjjj
avatar
TITI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 12
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 Aug 2009 - 7:19

mire se na erdhet te gjith ju mistreca juhjjjjj uroj tia kaloni mire me ne :kis:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga TITI prej Tue 25 Aug 2009 - 7:21

flm shum vera edhe shpresat i kam se do ja kaloi shum mir edhe me ju
avatar
TITI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 12
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:19

mireserdhet dhe kalofshi sa me kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet te gjithe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi