Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe edlira

Shko poshtë

mir se erdhe edlira

Mesazh nga WebMaster prej Wed 26 Aug 2009 - 6:40

mir se erdhe edhe te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga edlira prej Wed 26 Aug 2009 - 6:40

hi klea shum faleminderit nga ty
avatar
edlira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga engel_boy prej Wed 26 Aug 2009 - 7:04

Mir se erdhe ne mesin tone kalo mir ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga edlira prej Wed 26 Aug 2009 - 7:05

flm shum engel_boy
avatar
edlira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga engel_boy prej Wed 26 Aug 2009 - 7:06

Edlira sps shpresoj se e ke gjet vendin e duhur nese ben edhe nje pershendetje me ta dhon si mirseardhje juhjjjjj

Mos u halit fort se nuk bon juhjjjjj
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga edlira prej Wed 26 Aug 2009 - 7:07

jojo pa merak flm nga ty :gezim:
avatar
edlira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 Aug 2009 - 7:26

mire se erdhe edlira,te uroj argetim te kendshem me ne lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga SUZI prej Wed 26 Aug 2009 - 7:28

Mirseerdhe edlira :kis:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:17

mireserdhe dhe kalofsh kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe edlira

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi