Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

upssssssssss un jam madona

Shko poshtë

upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Kris prej Wed 26 Aug 2009 - 9:09

:bobe: :bobe: :bobe: :hi:
avatar
Kris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 65
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga SUZI prej Wed 26 Aug 2009 - 9:13

:hi:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Kris prej Wed 26 Aug 2009 - 9:14

hi QEXHI :kis:
avatar
Kris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 65
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga SUZI prej Wed 26 Aug 2009 - 9:15

:tepuc:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga NOONEE.. prej Wed 26 Aug 2009 - 9:17

upsi dupsi gz qe je madona shqiptare :lol!:
avatar
NOONEE..
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : durres
Postime Postime : 99
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/07/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Kris prej Wed 26 Aug 2009 - 9:19

:gezim: ehe jam flm noonee
avatar
Kris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 65
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga engel_boy prej Wed 26 Aug 2009 - 9:34

Madona paska ardhe hajde mir se erdhe edhe kisha pas deshire nje kenge ma naj kendu nese nuk te ka ra far gripi juhjjjjj:D


Pershendetje dhe mir se erdhe ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Kris prej Wed 26 Aug 2009 - 9:35

:gezim: flm yll ja ta sjell une tani
avatar
Kris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 65
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga engel_boy prej Wed 26 Aug 2009 - 9:36

Oki Doki Smoki ;) juhjjjjj
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga anetar prej Wed 26 Aug 2009 - 9:38

Edhe se je madona so what :P :pirat:
avatar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 Aug 2009 - 9:38

mire se erdhe motrushe :kis:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Genti prej Wed 26 Aug 2009 - 9:38

pershendetje madona mir se ke ardh ne shoqerin ton uroj te kalosh sa me bukur :lol!:
avatar
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Futbolli

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 Aug 2009 - 9:43

uuupppssssssssssss madona si te duket ketu mi juhjjjjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:16

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: upssssssssss un jam madona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi