Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe BeeKay

Shko poshtë

mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga WebMaster prej Mon 31 Aug 2009 - 6:59

mir se erdhe BeeKay ne kete forum te uroi nje argetim te kendshem me rrespekt klea


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Sexi prej Mon 31 Aug 2009 - 7:00

hajt me kom te mbar ishalla :lol!:
avatar
Sexi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 92
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Vizitor prej Mon 31 Aug 2009 - 7:00

mire se na gjete,argetim te kendshem me ne lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga WebMaster prej Tue 1 Sep 2009 - 10:13

ja ku e ke ore cuno mir se erdhe hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Vizitor prej Tue 1 Sep 2009 - 10:14

mir se erdhe beekay ne ket shoqri shum te respektushu edhe mikpritsa si gjithmon per shoqrin qe ja vlen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Aristogata prej Tue 1 Sep 2009 - 10:16

mir se erdhe beekay, uroj tja kalosh sa me kendshem ne kete forum lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga BeeKay prej Tue 1 Sep 2009 - 10:16

uuuuuu me mallengjyet me kto fjal te bukra 5466 kush ka nai shami te fshi lotet hahahahahahahaha
avatar
BeeKay
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Diku aty.......
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Hobi Hobi : Muzika,Palestra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Aristogata prej Tue 1 Sep 2009 - 10:18

:qaj: merre shamin :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga BeeKay prej Tue 1 Sep 2009 - 10:21

flm yllo kte po e maj un ta perdor dhe per nai gjo tjeter :gezim:
avatar
BeeKay
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Diku aty.......
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Hobi Hobi : Muzika,Palestra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Aristogata prej Tue 1 Sep 2009 - 10:21

juhjjjjj ta kam fal shamin ,esht e jotja tani


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga BeeKay prej Tue 1 Sep 2009 - 10:22

pakon thuj se ishin gjith ato me shty vitin :lol!:
avatar
BeeKay
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Diku aty.......
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Hobi Hobi : Muzika,Palestra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga engel_boy prej Tue 1 Sep 2009 - 11:08

Mir se erdhe kalo si eshte me se miri ne kete forum ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Vizitor prej Tue 1 Sep 2009 - 20:54

:kis: mire se erdhe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:14

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe BeeKay

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi