Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe borebardha

Shko poshtë

mir se erdhe borebardha

Mesazh nga WebMaster prej Sat 5 Sep 2009 - 21:44

mir se na erdhe motra te uroi nje argetim te kendshem nekete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga borebardha prej Sat 5 Sep 2009 - 21:45

mir se te gjei klea flm per mikrpitjen tende shpresoi tja kalojme mir te gjith sebashku
avatar
borebardha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : fieri ..po jetoi ne mergim
Postime Postime : 51
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Sep 2009 - 21:46

mir se erdhe motra te urojm argetim te kendshem lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga SUZI prej Sat 5 Sep 2009 - 21:59

welcome borebardha...uroj te jesh borbardhe e vertete :kis: :kis: :kis:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga Vizitor prej Sat 5 Sep 2009 - 22:01

mire se erdhe borbardha,po xhuxhat ku i ke len mi :gezim:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga Aristogata prej Sat 5 Sep 2009 - 22:02

mir se erdhe borbardha ,shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne kete forum lule lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga anetar prej Sat 5 Sep 2009 - 22:03

Mire bere qe erdhe kur te merzitesh ik prap.
juhjjjjj
avatar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga borebardha prej Sat 5 Sep 2009 - 22:10

ju flm te gjithve per kete pritje

sa per merzine nuk merzitem edhe nuk iki nga ketu
avatar
borebardha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : fieri ..po jetoi ne mergim
Postime Postime : 51
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga anetar prej Sat 5 Sep 2009 - 22:18

borebardha shkruajti:ju flm te gjithve per kete pritje

sa per merzine nuk merzitem edhe nuk iki nga ketu
Po tallesh apo e ke me ver8 hahaaaaaaa never say never cuz u never know :twisted:
avatar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 17:57

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe borebardha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi