Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se na erdhe ANGEL99

Shko poshtë

mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga WebMaster prej Tue 8 Sep 2009 - 8:17

mir se te pruri rruga ne klea love forum te uroi nje argetim te kendshem


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:18

FLM YLL,,,,,,,,,,,,SHPRESOJME SE DO KALOJME MIRE!!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga WebMaster prej Tue 8 Sep 2009 - 8:19

shpresoi edhe un klm ne kete forum [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:20

ok
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:21

mire se na erdhe,e mire se na gjete,te uroj argetim te kendshem ne kete forum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:22

flm Vera,,,,,,,,,,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Aristogata prej Tue 8 Sep 2009 - 8:23

mir se erdhe angel99, uroj tja kalosh bukur ne shoqerin tone [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Roksana prej Tue 8 Sep 2009 - 8:24

mir se erdhe yllo hajt me kom te mbar [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:25

ARISTOGATA shkruajti:mir se erdhe angel99, uroj tja kalosh bukur ne shoqerin tone
KISSSSSSSSSSS ARIS
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 8:26

ROKSANA shkruajti:mir se erdhe yllo hajt me kom te mbar
FLM
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Elin prej Tue 8 Sep 2009 - 9:22

Mir`seerdhe ANGEL99 shpresoj tja kalojm bukur sebashku !
avatar
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Shiko profilin e anëtarit http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 9:36

mir se ke ardh angel te uroj argetim te kendshem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 9:39

ELIN shkruajti:Mir`seerdhe ANGEL99 shpresoj tja kalojm bukur sebashku !
flm
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 9:40

viola shkruajti:mir se ke ardh angel te uroj argetim te kendshem
flm
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Tue 8 Sep 2009 - 21:23

mire se na erdhe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Vizitor prej Wed 9 Sep 2009 - 0:48

mir se erdhe yll shpresoj se do kalosh mir ne shoqrin ton
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 17:51

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe ANGEL99

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi