Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se na erdhe Bukuroshja

Shko poshtë

mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga WebMaster prej Sun 13 Sep 2009 - 6:10

te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt klea [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Bukuroshja prej Sun 13 Sep 2009 - 6:11

mir se te gjeta mike e dashur flm
avatar
Bukuroshja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 110
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Sep 2009 - 6:12

mire se erdhe bukuroshe,je e mirepritur ne shoqerin tone
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Gerushi prej Sun 13 Sep 2009 - 6:12

Mire se na ke ardh Bukuroshe.. bofsh qef mes nesh
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Bukuroshja prej Sun 13 Sep 2009 - 6:20

ju flm shum
avatar
Bukuroshja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 110
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Roksana prej Sun 13 Sep 2009 - 6:41

mir se na erdhe rrushe
avatar
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga SUZI prej Sun 13 Sep 2009 - 7:10

mirseerdhe.uroj tja kalojme sa me mire

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga T_o_n_i prej Sun 13 Sep 2009 - 7:15

[You must be registered and logged in to see this image.] e kalofsh bukur ketu mes nesh [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Princi tr prej Sun 13 Sep 2009 - 7:27

heu paska ardh bukuroshja para meje mir se ju gjeta edhe mir se ke ardh bukuroshe
avatar
Princi tr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne ferr te zi
Postime Postime : 28
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2009
Hobi Hobi : muzik sport

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Aristogata prej Sun 13 Sep 2009 - 7:55

mir se erdhe bukuroshe, argetim te kendshem mes nesh

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 17:48

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se na erdhe Bukuroshja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi