Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Alberti prej Wed 21 Dec 2011 - 11:18

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shkruaj mesazhin tënd për anëtarët
Mesazhet e juaja mund te jene të ndryshme, psh. Dashurie, Mesazhe për Jetën etj.


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Sun 30 Dec 2012 - 13:34, edituar 2 herë gjithsej

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Wed 11 Apr 2012 - 1:16

ne jete kerkoni te mesoni vazhdimisht,,mos u mjaftoni me bagazhin qe keni,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Wed 11 Apr 2012 - 1:36

-Te miren beje, pasi ajo edhe harrohet. Por te keqen mos e bej, pasi ajo kurre nuk harrohet...
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Wed 11 Apr 2012 - 1:40

Poeti Dhimbjes shkruajti:-Te miren beje, pasi ajo edhe harrohet. Por te keqen mos e bej, pasi ajo kurre nuk harrohet...
ndersa une pra saimiri mundohem qe te miren mos tja harroj njerezve dhe kur te mundem tua kthej sadopak,,,,dhe te keqen tua harroj me kohen,,,a mos jam gabim i nderuar??
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Wed 11 Apr 2012 - 1:56

Arabela shkruajti:
Poeti Dhimbjes shkruajti:-Te miren beje, pasi ajo edhe harrohet. Por te keqen mos e bej, pasi ajo kurre nuk harrohet...
ndersa une pra saimiri mundohem qe te miren mos tja harroj njerezve dhe kur te mundem tua kthej sadopak,,,,dhe te keqen tua harroj me kohen,,,a mos jam gabim i nderuar??

Jo nuk je aspak gabim e nderuar.
Por thenia e mesiperme qe une postova, permban tjeter kuptim ne thelbin e saj.
Pra qe shume njerez e harrojne shume shpejt dhe fare lehte te miren qe j'u ben,
sidomos ne ditet e sotme qe po jetojme, ndersa te keqen askush nuk t'a harron.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 11 Apr 2012 - 4:40

Qendro gjithmone i buzeqeshur, zemermire dhe behu durimtar.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 12 Apr 2012 - 9:21

Çdo ditë iu dorëzohen 24 orë të arta ; janë ndër të paktat gjëra këtu në tokë që të jepen falas . Edhe nëse do të ishe pronar i maleve plot para nuk mund të blije as edhe një orë shtesë ! Çfarë do të bësh me këtë thesar të paçmuar? Mbaj mend , duhet ta përdorësh pasi të jepet vetëm një herë . Dhe nëse e shpërdoron nuk mund ta rigjesh . Rëndësia e një jete të lumtur nuk duhet të jetë e ekzagjeruar . Mendoje çdo ditë të vetme si një gjë të paçmuar . Nëse i merr një për një dhe i vë në një rrjesht do të përftosh një vit do të kesh një jetë të tërë të mbushur me dashuri lumturi , ndershmëri shpresa dhe ëndrra .
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Thu 12 Apr 2012 - 10:02

Ndonjehere duhet te distancosh veten nga njerezit...ata qe te duan do ta vene re, e nese jo ti e di tashme se ku duhet te qendrosh..!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 12 Apr 2012 - 20:26

Jeta është si një libër, disa miq janë aty për një faqe, të tjerët janë për një kapitull,por ata të vërtetët janë aty për të gjithë historinë.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Fri 13 Apr 2012 - 1:15

Femijen trajtoje ne ate menyre : qe kur te vije ne shtepi te kujtoje se ka ardhur ne vendin me te bukur ne bote!...
Bashkeshorten/in trajtoje ne ate menyre : sa kur te ndjeje eren tende ta kuptoje qe eshte bashkuar me njeriun me te duhur ne bote.
Nenen trajtoje ne ate menyre : sa ti harroje gjithe dhimbjet e jetes me nje buzeqeshje.
Babain trajtoje ne ate menyre : sa per te gjithe jeten e vet te mos kete zili nje femije tjeter.
Fukarain trajtoje ne ate menyre : sa urimi i tij te jete me i madh sa ajo cka i ke dhene.
Te pasurin trajtoje ne ate menyre : sa kur te shohi pasurine e shpirtit tend ti vij trup per varferine e zemres se tij."
E djeshmja kaloi...e sotmja vazhdon akoma...e nesermja mund te mos jete...vetem per kete dijani vleren jetes!...
...With love... with love

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 13 Apr 2012 - 1:16

EmoNa shkruajti:Femijen trajtoje ne ate menyre : qe kur te vije ne shtepi te kujtoje se ka ardhur ne vendin me te bukur ne bote!...
Bashkeshorten/in trajtoje ne ate menyre : sa kur te ndjeje eren tende ta kuptoje qe eshte bashkuar me njeriun me te duhur ne bote.
Nenen trajtoje ne ate menyre : sa ti harroje gjithe dhimbjet e jetes me nje buzeqeshje.
Babain trajtoje ne ate menyre : sa per te gjithe jeten e vet te mos kete zili nje femije tjeter.
Fukarain trajtoje ne ate menyre : sa urimi i tij te jete me i madh sa ajo cka i ke dhene.
Te pasurin trajtoje ne ate menyre : sa kur te shohi pasurine e shpirtit tend ti vij trup per varferine e zemres se tij."
E djeshmja kaloi...e sotmja vazhdon akoma...e nesermja mund te mos jete...vetem per kete dijani vleren jetes!...
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Kinxhi prej Sat 21 Apr 2012 - 8:42

Veshtirë të jeshë budalla në ditët e sotme, Ke shumë konkurencë :P
avatar
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Sat 21 Apr 2012 - 8:46

Hahaha vazhdoni ne kete ritem se jeni gjithmone shembulli i forumeve te tjera qe jan 0 ne kete rast ju falenderoj nga zemra per komunikimin qe kemi na morshin te keqen te gjithe celebrate005 [TePuC]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Akulli prej Sun 22 Apr 2012 - 1:21

vidhe castin dhe nje here ,dhe ti do mbetesh pergjithmone juhjjjjj
avatar
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Basketbollist

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga An0nim prej Sun 22 Apr 2012 - 1:29

Per Klea!

Mbaj mend mesazhin e pare qe te kam derguar ne forum! Edhe pergjigja jote!
Pershtypjet e mia per ty? Booo nga tja filloj!
Vajze e mire,gjithmone e qeshur! Puntore e madhe dreqi!
Me deshiren me te madhe do doja te te takoja e te kisha shoqeri me ty dhe ne realitet!
Me ben te qesh,cdo here qe flas me ty! Shume e thjeshte dhe e sakte ne mendimet e tua.
Me ngacmon icik fare po do ta laj hakun sa tja marr doren! Pastaj mos harro se mke bere te qaj ne 2 te nates!! [QeSh]
Pastaj do e mbaj mire muhabetin me ty qe tme rregullosh punet me ate j/k!!
Je e vecante dhe nje mike shume e mire.
Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe shpresojme te takohemi ne nje te ardhme te shpejte!(shoqerore)
Te puth fort!
ReSpEcT

avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga An0nim prej Sun 22 Apr 2012 - 1:31

Per Reta !!!
Sa e embel qe je moj Reta.Sa zili te kam qe je kaq e qete!
Flet mire,e respektueshme.E urte,shume e mire!
Mendoj se jane me fat familja jote qe kane patur fatin te te kene ty!!
Nje vajze qe nuk flet kurre kot,dhe qe mundohet te respektoje te gjithe pa perjashtim.
Mund te flas hapur me ty nuk e di pse! Shpresoj te jesh mir!
Je e mrekullueshme!
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 5:46

ReSpEcT shkruajti:Per Klea!

Mbaj mend mesazhin e pare qe te kam derguar ne forum! Edhe pergjigja jote!
Pershtypjet e mia per ty? Booo nga tja filloj!
Vajze e mire,gjithmone e qeshur! Puntore e madhe dreqi!
Me deshiren me te madhe do doja te te takoja e te kisha shoqeri me ty dhe ne realitet!
Me ben te qesh,cdo here qe flas me ty! Shume e thjeshte dhe e sakte ne mendimet e tua.
Me ngacmon icik fare po do ta laj hakun sa tja marr doren! Pastaj mos harro se mke bere te qaj ne 2 te nates!! [QeSh]
Pastaj do e mbaj mire muhabetin me ty qe tme rregullosh punet me ate j/k!!
Je e vecante dhe nje mike shume e mire.
Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe shpresojme te takohemi ne nje te ardhme te shpejte!(shoqerore)
Te puth fort!
ReSpEcT


Do me rrisesh mendjen tani muve (tongueout) :h.u.g.o:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi prej Sun 22 Apr 2012 - 6:57

per arabelen :
je femra njeshe e forumit qe kurre sta ha qeni shkopin hahah
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga bobi 10 prej Sun 22 Apr 2012 - 11:25

Sa e cuditshme historia e shkronjave,aq edhe ajo qe te gezon apo vret.

Ne radhe te pare tema flet per nje mesazh,edhe mirenjohes atij qe hapi temen.

S'kam kujt ti dedikoj nje mesazh perkates,por ne te pergjithshmen e them per te gjithe ju.

Kjo faqe tashme s'eshte e rastesishme,edhe ne te ka pasur antare te cilet disa vijne,edhe disa ikin sikurse ndodh ne boten e virtualitetit,por kryesorja ka pas edhe ka anatre te cilet refleoktojne bukur edhe pozitivitet qe zoterojne ne fjale.

Per kete si pjese e stafit ju them faleminderit qe merrni pjese ne forum.

Ne te vertete eshte nje faqe e begate,edhe e bukur aty ku mbizoteron nje debat i mirfillte,edhe antaret ne mirekuptim.

Kjo faqe meriton aq sa eshte,edhe vlerat nuk ia ul apo ngre nje person i vetem(me apo pa bobo)forumi do jete ky qe eshte,edhe ritmi do jete po i njejte.

Populli thote

Tenxherja gjen kapakun,,,,,,,,.

Ata qe kontribojne per te (forumin)eshte fryma e mirekuptimit ne antare.

Jeni te mrekullueshem te gjithe.Shoket i zgjidhni me te mire se vetja,ashtu t'ju konsiderojne ata ju!!!Ndryshe shkelmo e gozhdo sikurse Akili mbi Trojen[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 23:22

bobi 10 shkruajti:Sa e cuditshme historia e shkronjave,aq edhe ajo qe te gezon apo vret.

Ne radhe te pare tema flet per nje mesazh,edhe mirenjohes atij qe hapi temen.

S'kam kujt ti dedikoj nje mesazh perkates,por ne te pergjithshmen e them per te gjithe ju.

Kjo faqe tashme s'eshte e rastesishme,edhe ne te ka pasur antare te cilet disa vijne,edhe disa ikin sikurse ndodh ne boten e virtualitetit,por kryesorja ka pas edhe ka anatre te cilet refleoktojne bukur edhe pozitivitet qe zoterojne ne fjale.

Per kete si pjese e stafit ju them faleminderit qe merrni pjese ne forum.

Ne te vertete eshte nje faqe e begate,edhe e bukur aty ku mbizoteron nje debat i mirfillte,edhe antaret ne mirekuptim.

Kjo faqe meriton aq sa eshte,edhe vlerat nuk ia ul apo ngre nje person i vetem(me apo pa bobo)forumi do jete ky qe eshte,edhe ritmi do jete po i njejte.

Populli thote

Tenxherja gjen kapakun,,,,,,,,.

Ata qe kontribojne per te (forumin)eshte fryma e mirekuptimit ne antare.

Jeni te mrekullueshem te gjithe.Shoket i zgjidhni me te mire se vetja,ashtu t'ju konsiderojne ata ju!!!Ndryshe shkelmo e gozhdo sikurse Akili mbi Trojen[You must be registered and logged in to see this image.]

Fjalet e tuaja jan gjithmone me vend e pranoj cdo kritike qe me ben sepse kuptoj me teper edhe mesoj me teper flm shume per sinqeritetin qe te tregon kujt si pelqen ajo qe thua nuk ka asnje problem sepse gjithmone koha eshte deshmi e fjaleve 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga EMI prej Mon 23 Apr 2012 - 0:59

bobi 10 shkruajti:Sa e cuditshme historia e shkronjave,aq edhe ajo qe te gezon apo vret.

Ne radhe te pare tema flet per nje mesazh,edhe mirenjohes atij qe hapi temen.

S'kam kujt ti dedikoj nje mesazh perkates,por ne te pergjithshmen e them per te gjithe ju.

Kjo faqe tashme s'eshte e rastesishme,edhe ne te ka pasur antare te cilet disa vijne,edhe disa ikin sikurse ndodh ne boten e virtualitetit,por kryesorja ka pas edhe ka anatre te cilet refleoktojne bukur edhe pozitivitet qe zoterojne ne fjale.

Per kete si pjese e stafit ju them faleminderit qe merrni pjese ne forum.

Ne te vertete eshte nje faqe e begate,edhe e bukur aty ku mbizoteron nje debat i mirfillte,edhe antaret ne mirekuptim.

Kjo faqe meriton aq sa eshte,edhe vlerat nuk ia ul apo ngre nje person i vetem(me apo pa bobo)forumi do jete ky qe eshte,edhe ritmi do jete po i njejte.
big like... i madh si gjithmone...inderuar BOB...

Populli thote

Tenxherja gjen kapakun,,,,,,,,.

Ata qe kontribojne per te (forumin)eshte fryma e mirekuptimit ne antare.

Jeni te mrekullueshem te gjithe.Shoket i zgjidhni me te mire se vetja,ashtu t'ju konsiderojne ata ju!!!Ndryshe shkelmo e gozhdo sikurse Akili mbi Trojen[You must be registered and logged in to see this image.]

like.like...i nderuar BOB...
avatar
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Tue 24 Apr 2012 - 0:23

Miqësia është shumë më shumë se një fjalë e thjeshtë,
mund të tentosh për ta përshkruar,por vetëm koha do ti japë kuptimin e drejtë.


P.s Kujdes mesazhet qe jep ketu te mos jan jashte temes...nese doni te jepmi i mesazh bejeni si duhet dhe qe vlen te lexoji dikush edhe nese eshte thjeshte Vizitor/e.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 24 Apr 2012 - 0:25

Vleresojini njerezit qe kane sakrifikuar dicka per ju.. pasi ajo dicka mund te kete qene gjithcka per ta.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Tue 24 Apr 2012 - 0:29

Secili nga ne ne kete Forum japim nje mendim thjeshte mundohemi te themi te drejten, po nganjehere duhet qe disa gjera te jen te ndare si pershembull, miqesia edhe komunikimi, nese keta te dyja nuk jane gjithmone do te eci mbrapesht ne ate qe shkruan po thjeshte nese din te kuptosh edhe te pergjigjesh atehere themi qe kemi mesuar .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Wed 25 Apr 2012 - 1:37

Mos harroni... gjithçka që ju bëni, për mirë ose për keq,
njerëzit do të bëjë 'gjithmonë komentet e tyre... pa problem..
Bëhuni indiferent... dhe gëzoni jetën tuaj!

.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 27 Apr 2012 - 8:54

Mos mendoni kurre se kleas i intereson nga iken edhe ku rrin se sma ndjen fare thjeshte secili njeri tregon dobesine e ti celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Fri 4 May 2012 - 22:12

kaloni sa me mire qe te mundeni,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 May 2012 - 22:57

Ju uroj te gjithve nje fundjave sa me te kendshme me familjet tuaja 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Besa prej Sat 5 May 2012 - 7:29

Zoti na ka dhene syte jo per te ofenduar,por per te pare pertej situatave, buzet jo per te kritikuar por per te folur te verteten, duart jo per te gjuajtur dike por per te dhene ndihme, veshet jo per tu bere te pandjeshem por per te degjuar nje ze qe vuan. Cdo gje ka nje qellim dhe duhet perdorur ne menyren e duhur!
avatar
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika,leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Sat 5 May 2012 - 7:55

Ecim perpara sepse nje rruge e gjate na pret


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga An0nim prej Sat 5 May 2012 - 9:06

Me te vertete pa nje adm,kjo forum nuk do te kishte asnje kuptim,por pa anetaret ...nuk do kishte asnje vlere.!!!
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Mon 14 May 2012 - 6:01

Duhet të mësojmë të buzëqeshim çdo mëngjes… Duhet të ngrihemi nga shtrati, duke menduar se kjo ditë mund të jetë një ditë perfekte. Nuk ka rëndësi nëse bie shi… nuk ka rëndësi nëse nuk dëshiron të bësh ndonjë gjë… nuk kanë rëndësi "pse-të" dhe "sepse-të". E rëndësishme është të provosh të buzëqeshësh, edhe nëse kjo gjë të duket e padobishme. Nuk i dihet kurrë, dikush mund të dashurohet me buzëqeshjen tënde.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Kinxhi prej Thu 24 May 2012 - 8:22

n`këtë botë Gezimi dhe Hidherimi jetojnë bashkë...
Kështu që duhet mu pajtuu me dyjat !!! LULE
avatar
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 25 May 2012 - 14:26

Kurr mos e hedh poshte mundimin e dikujt


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga An0nim prej Fri 25 May 2012 - 20:43

1.e]]Nuk eshte nevoja te nxitohesh. Nese dicka eshte e thene te behet, do te ndodhe, ne kohen e duhur, me personin e duhur, per arsyen e duhur!![/i]

2.Kryelartësia e të vegjëlve shprehet në të folurit e pareshtur për vetveten, kurse madhështia e të mëdhenjve në faktin se ata kurrë nuk flasin për vete.
avatar
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2382
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Sat 26 May 2012 - 8:33

Vazhdo gjithmone me kete ritem edhe mos ja ve re dallavereve


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Docteur prej Thu 7 Jun 2012 - 4:18

Jam keq shpirterisht ndodhem ne krize ekonomike dhe dashurie dy grate e shokve me kane lene sepse spata lek me i qu ne kinema,e 3 - ta eshte ne kriza nervore sepse spo arrij me i ble iphone... Mesazhi im ju lutem te dashur forumiste me ndimoni i ket fukara me falni qa te mundesi 5 10 20 euro 50 nuk i pranoj se mund te jene fallco je farewww
avatar
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Ariel prej Thu 7 Jun 2012 - 10:49

Ama kaq mo....qyqa na terreme me cuno hahahahahahahahahaaaa...
Po ti thuj t'hyjm shkes me nonji goc bossi je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Docteur prej Thu 7 Jun 2012 - 11:02

mome m'prit n'durres ama dua dhe nje vajze ene i ket here dua te martohem se me kaloi mosha u plaka dhe floket me kane rene,jam thinjur... tan te kqiat qe i ka nje mashkull i bukur [smile_1]

du i gru mu martu ska rendesi se si por mu martu
avatar
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Ariel prej Thu 7 Jun 2012 - 22:13

Qyyqa, boj flokesh sa te dush ri...pastaj mashkulli me thinja ka me lezet se tregon zgjuarsi dhe fisnikeri juhjjjjj

Po mire se te vish...goca tbukra dhe tmira Durresi ka plot juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 15 Jun 2012 - 20:17

E dua mikun , por edhe armiku mund te jete i dobishem; miku me tregon se perse jam i zoti, armiku me meson si te veproj .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi