Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Alberti prej Wed 21 Dec 2011 - 11:18

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shkruaj mesazhin tënd për anëtarët
Mesazhet e juaja mund te jene të ndryshme, psh. Dashurie, Mesazhe për Jetën etj.


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Sun 30 Dec 2012 - 13:34, edituar 2 herë gjithsej

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga dajti modh prej Fri 30 Dec 2011 - 5:48

bobi 10 shkruajti:PER JU,,!!!

Duke ardhur fundi i vitit 2011 te dashur antare po shkepus pak grimca nga kjo bote e virtualitetit aq me shume si me i madhi ne moshe nder ju do duhet te jem me i dashur me ju ne shkrime,edhe pse nuk e di a qendron??
Jeni ju ata qe i dhate frymen,edhe jeni ju ata qe keni meriten.
Flasim e te diskutojme per ate c'ka shoqeria shqiptare ka nevoje,edhe pse intelektuale jemi ne nje pjese te shpirtit tone me ato c'ka zoterojme.
Jemi serish ne ata qe reagojme ne ndjenjen e castit me nje shkrim,duke treguar ate c'ka duam te themi edhe me pak shkronja pavaresisht se a i kupton gjithkush,,,,!!
Le te ecim me ritmin e mirekuptimit ne biseda qe duhen trajtuar me respekt,edhe te jemi serish ata ne qe shohim si dicka pozitive asaj c'ka mundesia na jep nepermjet faqes elektronike KLEALOVE.
Shtojme begatine e kesaj faqeje me pranine tuaj duke u angazhuar me shume ne ato tema qe paraqesin fryt ne diskutim per nje bisede te shendoshe ne thelb.
Ne emer te stafit ju falenderoj per pranine,per ate qe dhuroni,per ate qe jini.
Bobi 10
yes perfekt si gjithmone .. :429293: ..
......................
shent e fat 2012 per te gjithe ... :429293: :429293:
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi prej Fri 30 Dec 2011 - 10:26

bobi 10 shkruajti:PER JU,,!!!

Duke ardhur fundi i vitit 2011 te dashur antare po shkepus pak grimca nga kjo bote e virtualitetit aq me shume si me i madhi ne moshe nder ju do duhet te jem me i dashur me ju ne shkrime,edhe pse nuk e di a qendron??
Jeni ju ata qe i dhate frymen,edhe jeni ju ata qe keni meriten.
Flasim e te diskutojme per ate c'ka shoqeria shqiptare ka nevoje,edhe pse intelektuale jemi ne nje pjese te shpirtit tone me ato c'ka zoterojme.
Jemi serish ne ata qe reagojme ne ndjenjen e castit me nje shkrim,duke treguar ate c'ka duam te themi edhe me pak shkronja pavaresisht se a i kupton gjithkush,,,,!!
Le te ecim me ritmin e mirekuptimit ne biseda qe duhen trajtuar me respekt,edhe te jemi serish ata ne qe shohim si dicka pozitive asaj c'ka mundesia na jep nepermjet faqes elektronike KLEALOVE.
Shtojme begatine e kesaj faqeje me pranine tuaj duke u angazhuar me shume ne ato tema qe paraqesin fryt ne diskutim per nje bisede te shendoshe ne thelb.
Ne emer te stafit ju falenderoj per pranine,per ate qe dhuroni,per ate qe jini.

shum shkrim i goditur BOBI 10 flm qe na vlereson
Bobi 10
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Fri 30 Dec 2011 - 12:31

Gezuar vitin e ri per ne te gjithe
Gezuar atij qe nje lufte ka fituar, dhe atij qe nga dhimbja nuk eshte mposhtur.
Gezuar atyre qe shikojne drite, dhe ateher kur eshte gjithandej erresire.
Gezuar per ata qe luftojne per t’i dhuruar diellin, atyre qe kane pesuar eklipsin e zemres.
Gezuar dhe atij qe i eshte dashur te thote lamtumire nje endrre ne sirtar, dhe atyre qe jeta u kish rezervuar nje vendim tragjik.
Te gjithe ketyre njerezve, do te doja t’i thoja qe dielli eshte dhe kur nuk shkelqen, dhe qe rrezet e shpirtit duhen mbajtur ndezur dhe kur gjehesh ne terr.
Dhe me ne fund, gezuar te gjithe atyre qe ngrejne ndertesa si miqesia dhe dashuria,e qe na lene gjithmone pa fryme perpara ketyre mrekullive njerezore...
Gezuar te gjitheve pra...Ju uroj nje vit plot dashuri dhe lumturi!
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 31 Dec 2011 - 2:31

Duke qene se kjo eshte dita e 365-te dhe e fundit
per kete vit ne te cilin gjendemi aktualishte edhe
per pak ore ne vazhdim. Uroj qe njekohesihte te jete
e fundit dite edhe e vuajtjeve dhe peripecive te
mundimshme te jetes suaj. Qofte viti i Ri 2012 nje
vit i realizimit te endrrave dhe deshirave tuaja,
te cilat i keni thurur me shume endje per dite apo
mbase per vite me radhe.
Vetem shendet, paqe, mbaresi dhe cdo te mire tjeter
sjellte c'do dite e re qe do te pasoje vitin e ardhshem
e keshtu ne vazhdim me radhe.

Ju falenderoj te gjitheve per shoqerine qe keni ofruar,
per rrespektin dhe mirekuptimin qe keni treguar, per
gjithshka qe kaluam sebashku gjer me sot ne kete forum
dhe deshiroj me gjithe forcen e shpirtit qe vetem dite
te bardha e te lumtura paci kurdohere ne jete dhe familje
miqte dhe mikeshat e mia te nderuara te kesaj bote virtuale.

Perzemersishte me shume rrespekt ndaj te gjithe juave: Saimiri...
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Mon 2 Jan 2012 - 23:09

Jeta esht si 1 trendafil,cdo gjemb 1 realitet,cdo petal 1 iluzion
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Mon 2 Jan 2012 - 23:15

jetën dhe ëndrrat janë gjethet e të njëjtin libër. Leximi i tyre ne radhe eshte të jetosh... te hapesh faqet rastësishte është te ëndërrosh ... .......
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Wed 4 Jan 2012 - 0:42

Jeta eshte e mbeshtjellur me te bardhen dhe te zezen , te miren dhe te keqen , me naten dhe diten , LINDJEN DHE VDEKJEN ....

Për të arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtësia e të gjithë dijetarëve,
Mundi i të gjithë të palodhurve,
Durimi i të gjithë të përvuajturve,
Besimi i të gjithë të pathyerve,
Syçeltësia e të gjithë të zgjuarve,
Begatia e të gjithë të pasurve,
Trimëria e të gjithë kreshnikëve,
Madhështia e të gjithë ngadhënjimtarëve.Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 4 Jan 2012 - 0:45

Pengesa më e madhe : "Frika"
Gjëja më e lehtë: " Te gabohesh"
Humbja më e madhe: "Ta pranosh"
Rrënja e të gjitha gabimeve: " Egoizmi"

...
Profesionistët më të mirë: "Fëmijët"
Misteri më i madh: "Vdekja"
Njeriu më i rrezikshem: " Gënjeshtari"
Ndjenja më e keqe: " Inati"

Dhurata më e bukur: " Më fal"
Ajo e pazëvendësueshmja: " Familja"
Ndjenja më e ngrohtë: "Paqja në vetvete"
Mirëpritja më e mirë: " Buzëqeshja"

Ilaçi më i mirë: " Optimizmi"
Forca më e madhe: "Besimi“
Pasuria më e madhe:“ Dituria »
Ndjenja më e pastër dhe e pakotrollueshme: "Dashuria"
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Wed 4 Jan 2012 - 1:08

Mbani në mend se koha është e numëruar, dhe nuk duhet vonuar që ta përmbushim atë çka na qëndron në zemër.

Me E Hidhur Se Nje Buzqeshje E Hidhur Eshte Trishtimi I Mos Diturit Te Buzeqeshesh.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 5 Jan 2012 - 0:54

Kurre mos tento të thyhesh besimin, premtimin, lidhjen dhe zemrën, sepse nëse thyhen këto vërtet nuk bëjnë zhurmë, por dhëmbin shumë.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Thu 5 Jan 2012 - 12:15

Nje zemer e lumtur eshte nje ilac i mire e nje mendje pozitive sheron cdo te keqe.Ne programin tend te mbushur plot takime,mos harro te buzeqeshesh e te besh shaka,sepse kudo ti te jesh,i shton ngjyra jetes suaj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Tonii prej Thu 5 Jan 2012 - 12:24

duhet te jemi human, te manifestojm humanizmin ne jeten e perditshme,
mos lakmoni paurira te medha para e florinj, mos urreni, shani intrigoni e vrisni per paurira,
krimbat e tokes ju duan vetem ju tju han , te tjerat nuk vlejn
avatar
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 6 Jan 2012 - 11:05

Jeta është një libër me 3 faqe. Faqja e parë është LINDJA.
Faqja e tretë është VDEKJA.
Faqja e mesit është bosh.....mbushe atë me kujtime të bukura.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Shkembi prej Mon 9 Jan 2012 - 10:51

Miku me i madh i se VERTETES eshte koha,me i madhi armik i saj eshte paragjykimi,ndersa shoqeruesja e perhershme e saj eshte perulesia.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9348
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 37

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga e panjohura prej Mon 9 Jan 2012 - 19:26

Bukuria nuk ju/na bene te mencur!
avatar
e panjohura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2011
Mosha Mosha : 41

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi prej Mon 9 Jan 2012 - 20:21

Ju uroj nje dite te bukur
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Mon 9 Jan 2012 - 22:07

shoqerohuni gjithmone me ato me et cilet mendoni se do jeni vetvetja,,,mos u sforconi ,,,jeni ju,,,,dhe ti do jesh i lumtur,,,dhe te tjeret do jene te lumtur,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Tue 17 Jan 2012 - 5:11

Asnjehere mos u pendo per dicka. . .Nese ka qene gje e mir do te mbetet kujtim. . . Nese ka qene e keqe sherben si mesim!!!
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga dajti modh prej Tue 17 Jan 2012 - 5:26

Kjo labja po me hyn ne zemer 00027003
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Wed 18 Jan 2012 - 4:45

Shqetësohuni
me shumë per ndërgjegjen tuaj se sa per reputacionin. Sepse ndërgjegja
juaj është ajo që ju jeni, ndersa reputacionin juaj është ajo që të
tjerët mendojnë për ju. Dhe çfarë të tjerët mendojnë për ju është
problem i tyre
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Erii prej Wed 18 Jan 2012 - 4:48

edituar nga stafi
avatar
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Wed 18 Jan 2012 - 4:50

edituar nga stafi
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 18 Jan 2012 - 4:51

Kujdes temen ju siper..cdo postim jashte teme do fshihet nga une..
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga dajti modh prej Wed 18 Jan 2012 - 4:54

zguxo tjetri me dhone nje puthje ..
se ta fshijne e ti lene buzet thate ..
................................................... :541221:
avatar
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 18 Jan 2012 - 5:04

Buzeqeshni . . . Buzeqeshni gjithmone . . . Lerini te tjeret te mendojne se jeni te çmendur , por kurre te trishtuar . . . Edhe nese BoTa juaj po shkaterrohet . . . Vazhdoni buzeqeshni . . . Disa persona jetojne per buzeqeshjen tuaj . . . Nderkohe , disa te tjere do çmenden qe nuk munden tua hiqnin dot . . .

Disa postime u edituan e u fshine nga une per arsye se ishin jashte teme..Ju lutem permbajuni temes e jo vetem chit chate
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 18 Jan 2012 - 5:34

Nuk eshte kurre vone per te kerkuar falje . . .
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Wed 18 Jan 2012 - 5:37

3 gjera nuk kethen mbrapa ne jet........lumi pasi shkoj.......guri pasi e odhe..................dhe FJALA PASI E THE.........
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Thu 19 Jan 2012 - 0:46

cfar esht shiu:pika: cfar jan pikat:lot: cfar esht loti:dhimbje: cfar esht dhimbja:dashuri:cfar:esht dashuri:
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Thu 19 Jan 2012 - 3:56

Një djalë i kërkoi njeriut më të vjetër dhe më të mençur
se kush ishte gjëja më e fortë: - plaku i urtë, pas pak u përgjigj:

- Gjërat më të forta janë 9:
• Hekuri është më i fortë, por zjarri e shkrin!
• Zjarri është i forte, por uji e shuan atë!
• Uji është më i fortë, por retë e avullojnë atë!
• Retë janë më të forta, por era i shpërndan ato!
• Era është më e fortë, por mali e ndal atë!
• Mali është më i fortë, por njeriu fiton!
• Njeriu është më i fortë, por vdekja e mund atë!
- pra vdekja është më e forta? - e nderpret djali.
-jo! vazhdoi plaku, DASHURIA I MBIJETON VDEKJES!
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Erii prej Thu 19 Jan 2012 - 22:46

Edhe loti ka një detyrë... të bëjë pastrim për buzëqeshjen që do të vijë më pas...
avatar
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Thu 19 Jan 2012 - 22:57

mesoni te njihni zemrat,,,,,ngrohe te miren zemer,,,,mos ngurro ta mbrosh ate duke genjyer veten se mund te behesh hero,,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Fri 20 Jan 2012 - 0:21

Mos u dëshpro! Do të vijë koha kur do të jesh i kerkuar nga ai që më së shumti të ka urryer, do të jesh i dashur nga ai që më së shumti të ka injoruar, do të jesh edhe më me fat se vet fati, do të jesh edhe më i pasur se vet paratë. Mbetet tek ti se a je i gatshëm të presësh dhe se a do të përballosh këtë beteje, me të mirën dhe të keqen, me varfërinë dhe pasurinë, me dashurinë dhe urrejtjen.!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga kasperi prej Fri 20 Jan 2012 - 1:48

Interneti eshte si nje deti,ku te gjithe peshkojme,andaj duhet pasur kujdes kur e gjuajm karemin se qka do te peshkojme.
avatar
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 20 Jan 2012 - 1:50

Nqs të mungon dikush merre në telefon, nqs don të takosh dikë mund ta ftosh,
nqs doni të jesh i/e kuptueshëm duhet të shpjegohesh qartë, nqs ke paqartësi
mund edhe të pyesësh, nqs nuk ju pëlqen diçka mund ta thoni ashtu siç edhe
nesë ju pëlqen, nqs dashuroni dikë thjesht thuajani !
Askush nuk mund ta dij se çfarë ju rrin në mendje prandaj është më mirë ta thoni
sesa ta mbani për veten. Ju në çdo rast që nuk tentoni të bëni diçka keni një JO si
përgjigje prandaj pse nuk insistoni për një PO, nëse vërtetë e dëshironi aq shumë.
Kemi vetëm një jetë prandaj duhet ta bëjmë sa më të bukur e të thjeshtë për ne.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 20 Jan 2012 - 1:59

Femra dhuratën më të bukur nuk e vendos në gisht, as në kasafortë...
♥ E SJELL NE JETE ♥
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Anakonda prej Sat 28 Jan 2012 - 20:28

Me behet qejfi qe ne kete forum ka aq shume shprehje dhe mendime saqe eshte e veshtire te zgjedhesh midis gjithe kety mendimeve.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga *Sweety* prej Sun 29 Jan 2012 - 1:26

ju uroj ta mbani gjate kete forum me postimet tuaja dhe me hapjet e temave akoma edhe me me spec...sepse jeni nje staf shume i pergatitur edhe anetare te sjellshem dhe teper te zgjuar
avatar
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Shume preferenca

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Sun 29 Jan 2012 - 6:18

Kur zgjohesh,mos i harro endrrat te syte,se mund te rreshqasin e humbin nga lotet...vendosi ne zemer,se çdo rrahje e saj do i frymezoje e do u jape shprese per t'u realizuar nje dite!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 2 Feb 2012 - 0:45

Ruaju prej 5 Njerzve: Prej fisnikut kur ta
nencmosh, prej te mencurit kur ta lendosh, prej te poshtrit kur ta
nderosh, prej te marrit kur te besh shaka me te, dhe prej te prishurit
kur te jetosh me te!
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Anakonda prej Sat 4 Feb 2012 - 7:59

Qe te arrish dicka duhet te kesh mjetet qe nevojiten,lavdia e vertete e nje fitimtari eshte te qenurit i meshirshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi