Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Alberti prej Wed 21 Dec 2011 - 11:18

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shkruaj mesazhin tënd për anëtarët
Mesazhet e juaja mund te jene të ndryshme, psh. Dashurie, Mesazhe për Jetën etj.


Edituar për herë të fundit nga BeLti në Sun 30 Dec 2012 - 13:34, edituar 2 herë gjithsej

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Star Angel prej Sat 4 Feb 2012 - 22:57

Para se te lendosh dike mendo si do ndiheshe ti nqs dikush do te te lendonte ty
avatar
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lufto per Endrrat e tua qe ato mos te ngelin thjeshte Endrra ! !

Mesazh nga Star Angel prej Sun 5 Feb 2012 - 3:24

[i] Cdo njeri duhet te luftoje per enderrat e tij qe ti realizoje ato.
Kur nje njeri i premton vetes dicka duhet ta mbaje premtimin e tij


Luftoni sa me shume per enderrat... qe te behen realitet ku je
avatar
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Anakonda prej Sun 5 Feb 2012 - 23:32

Mos me bej vipin,pa me njohur tipin.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Darius prej Mon 6 Feb 2012 - 7:39

Te kesh karakter te forte nuk do te thote te mos qash kurre..por qe pas cdo loti ..te gjesh forcen per te buzeqeshur serisht,,
Ne jete ka njerez qe do te urrejne dhe do te gjykojne pa arsye,,por mos harro,ti nuk jeton per te kenaqur te tjeret,, :dhhd:
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Star Angel prej Wed 8 Feb 2012 - 0:58

Me pyeten a e do ate? Shume.
Me pyeten si esht ajo? Si nje engjell pa krahe.
Me pyeten per emrin e par qe kam then?Emrin e saj.
Me pyeten cdo beje per te?Do jepja gjithcka.
Me pyeten kush eshte ajo?Mamaja ime. rose53 [TePuC]
avatar
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Star Angel prej Wed 8 Feb 2012 - 1:01

Nuk mdo askush... Mdo Zoti ♥
nuk msheh ashkush... Msheh Zoti♥
Nuk mbeson askush... Mbeson Zoti ♥
Nuk mgjykon askush... Mgjykon Zoti ♥
Nuk kam afer askend... Kam afer Zotin ♥
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Zoti. ♥
avatar
Star Angel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel Albania
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : muzika

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 8 Feb 2012 - 1:02

Ka shume here ne jeten tone, kur truri ynè na detyron te kujtojmè nje moment qe kemi perjetuar ne te kaluaren, na ben te mendojme peer ate qe ne mund t kemi bere me qellim per te bere gjera pèr diçka me te mire, ne vend te asaj qe ne e beme. Kur keto mendime vijne tek ne, ne duhet te zgjedhim per te menduar per jeten ashtu si e njohim sot, dhe çfare do te jete ne te ardhmen. Asnjehere mos lejo gabimet e kaluara, deshtimet, apo sukseset, tè njollosin endrrat tuaja per te ardhmen.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 8 Feb 2012 - 1:03

Njihe veten tende permes veprave te tua.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Wed 8 Feb 2012 - 1:12

Pershendetje te gjithve .Te jemi te qete edhe ta marim boten virtuale si nje kalim kohe edhe mos ti marim gjerat serjozisht mos te ofendohemi njeri me tjetrin sepse asgje nuk fitojme pervec se nervat e kota per gjera te kota .Mundohuni te komunikoheni njeri me tjetrin edhe te shkojme mire me njeri tjetrin secili shpreh ate qe ndjen edhe secili ka mundesin te qeshi edhe ti rri shakas .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Besa prej Wed 8 Feb 2012 - 6:15

Nese goma mbaron para lapsit,do te thote qe gabimet kane qene te shumta,nese nje dashuri perfundon para vdekjes,do te thote se ndjenjat kane qene te pakta
avatar
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika,leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Vajza joshese prej Fri 10 Feb 2012 - 2:32

Nuk me vjen keq pse dikush me genjen . .
Por me vjen keq se mendon qe i besoj! ihiuuu
avatar
Vajza joshese
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : elbasan
Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Bëj Çfar të më teket

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Vajza joshese prej Fri 10 Feb 2012 - 2:33

Jet pa lidhje. . .probleme pa zgjidhje. . .bote me shum ngjyra. . .njerz me dy ftyra!
avatar
Vajza joshese
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : elbasan
Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2012
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Bëj Çfar të më teket

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 10 Feb 2012 - 2:44

Ti s'e duron të nxehtin e madh, vapën;
Po as të ftohtin e madh, acarin,
Atëherë ç'bën, e kërkon mesin, mesataren.

Të jesh mesatar, në mesatare, bukur e madhështore!
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Tue 14 Feb 2012 - 13:02

Eshte marrezi....

Te urresh te gjithe trendafilat, sepse njehere u pate thumbuar nga nje gjemb.
T'i harrosh gjitha enderrat , sepse njera nuk te doli e vertete.
Te humbesh besimin ne lutjet, sepse njera nuk tu realizua.

Te lesh te gjitha perpjekjet, sepse njera nga to deshtoi.
Te fajesosh gjithe shoket, sepse njeri nga ta te tradhetoi.
Te mos besosh ne dashurine, sepse njera ishte e pabese.

Mos harro qe nje mundesi e re mund te vije ne qdo qast.
Nje shok i ri, Nje dashuri e re, nje jete e re.

Kurre mos u dorezo per asgje...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Tue 14 Feb 2012 - 13:37

Ne udhetimin e jetes, do te kete njerez te cilet do tu germojne ne te shkuaren tuaj, me qellim qe te ju bllokojne rrugen dhe te ju ndalojne qe te vazhdoni perpara. Por nese ju keni bere paqe me te shkuaren tuaj, fjalet e tyre do te behen murmurima, te mbytura nga buzeqeshjet e zemres tuaj...
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Kinxhi prej Wed 22 Feb 2012 - 12:44

Një vajzë e vogël, të cilën e pyetën se ku ndodhet shtëpia e saj, u përgjigj: "Atje ku është mami".
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Feb 2012 - 7:41

Asnje her mos u mundo te nenvlersosh te tjeret pa veshtruar nje her nga vetia......Kurr mos ler te tjeret te ndertojn historin tende te jetes..pasi historia e jetes tende te takon ty dhe vetem ti mund ta ndertosh ate si te duash ....
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 29 Feb 2012 - 1:21

Ekzistojne caste kur nuk do te flasesh me asnje. Kur thua"me lini vetem "....
Por zeri yt eshte thirrje per ate qe te do...Kush te do, nuk do te leshoje doren tende...Do te jete aty,ne erresiren e shpirtit tend sepse e di qe ne ate cast ke nevoje me shume se kurre per te.Njeriu qe te do eshte aty me ty. Do te jete aty dhe nuk do te ike edhe sikur ta perzesh, t'i therrasesh, ta besh te ndihet 1000 copa nga fjalet e tua...Njeriu qe do eshte aty perkrah teje e aty do te mbetet,cfaredo qe te ndodhe...Por thjesht, kur te dalesh nga tuneli i mendjes tende dhe e sheh aty perkrah, kujtohu t'i thuash vetem nje fjale..."Te dua" ....Nuk ka nevoje per asgje tjeter...Do kuptoje...
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Wed 29 Feb 2012 - 1:37

Vazhdoni te jeni te qeshur edhe kur jeni te merzitur 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga EMI prej Wed 29 Feb 2012 - 1:39

Jep pak drit nga vetja
mos kerko me shum nga dikush qe s'te premton asgje...
po thjesht dhuro disa caste te bukura, per personat qe te rrethojne...
''jeta eshte teper e shkurter ,per te shijuar te gjitha''
jeto si mundesh se sic deshiron ,nuk mundesh....


Edituar për herë të fundit nga EMI në Fri 9 Mar 2012 - 2:09, edituar 1 herë gjithsej
avatar
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Maksi prej Sun 4 Mar 2012 - 3:52

TE lëndojnë . . . Të zhgënjejnë . . . Të thyejnë zemrën në mijëra copa . . . Të djegin ëndrrat . . . Të presin shpresat . . . Vjen një moment kur ke shumë nevojë të flasësh me dikë . . . Papritur aty nuk është askush për ty . . . Dhe fjalët që doje të thoje mbyten . . . Dhimbja shtohet . . . Ti je vetëm . . . Dhe pikërisht në këto momente . . . Ti ndryshon......!!!
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Besa prej Tue 6 Mar 2012 - 11:28

Qesh gjithmon dhe pse njerzit mund te te marrin per te cmendur ...ti vazhdo te qeshesh..dhe pse e gjithe bota po te bie persiper ti vazhdo te buzeqeshesh.Ka njerez qe jetojn per nje buzeqeshje tenden dhe te tjere qe han veten me dhembe qe smunden dot te ta heqin
avatar
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika,leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Thu 8 Mar 2012 - 7:29

Do doja ti thoja rinise se sotme qe, pavaresisht se ku ju con jeta, ne qytete te medha, ne qyteza te vogla, do te ndesheni ne menyre te pashmangshme me mendje te vogla. Njerez qe mendojne se jane me te mire se ju. Njerez qe mendojne se gjerat materiale ose te qenurit te bukur ose popullor te bejne automatikisht nje qenie te vlefshme. Do doja ti thoja rinise se sotme se asnjera nga keto gjera nuk ka rendesi neqoftese nuk ke force karakteri, integritet, ndjenje krenarie. Dhe neqoftese jeni me fat te keni ndonje nga keto gjera, mos i shitni kurre. Keshtu qe, kur takoni nje njeri per here te pare, ju lutem mos e gjykoni ate nga stacioni i jetes. Sepse ku i dihet... ai person mund te perfundoje duke u bere miku juaj me i mire.
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Fatjon Brahaj prej Sun 11 Mar 2012 - 5:03

FJALA ESHTE SI ZEMRA. ASHTU SIC NUK MIND TE RRAH ZEMRA NE NJE TRUP TE VDEKUR, AS FJALA NUK MUND TE SHEROJ NJE SHOQERI PA NDJENJA. TE NGJALLEMI SE BASHKU TE GJITHE...

Fatjon Brahaj
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tropoje
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2012
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Emona prej Sun 11 Mar 2012 - 8:06

Shijojeni rinin se s'ke ku ta gjesh !Kerko dhe ëndrrën..Dhe gjeje,vet kerko ,se ajo diku do te jete ...Mos vuaj nga njerzit dhe bota.Jetoje jeten se ajo është e jotja.!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Anakonda prej Tue 13 Mar 2012 - 17:45

Edhe zoti ka ferrin e vet.Ai eshte dashuria e tij per njerezit.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Mon 19 Mar 2012 - 6:44

Mos i jep vend te vecant gjithkujt ne zemren tende. Eshte e lehte tu japesh ate vend, por te vret shume kur ata nuk njohin vleren e atij vendi...
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Docteur prej Mon 19 Mar 2012 - 7:46

jeni vetvetja,se spo konkurojme per zgjuarsi
avatar
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Besa prej Thu 22 Mar 2012 - 1:33

Mos e formo karakterin tënd si një rrugë ku mund të kalojë çdokush, formoje si qielli...që çdokush përpiqet t'a arrijë.
avatar
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : muzika,leximi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Arabela prej Thu 22 Mar 2012 - 2:01

mirdita kush nuk ka ngrene dreke,,,,ju beft mire kush e ka henger,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 23 Mar 2012 - 21:35

Mos u hiqni per ate qe sjeni vete realiteti flet nese besoni ne fjale Gaboni Fjalet qe i flasim po i mer era po realiteti flet gjithmone .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 23 Mar 2012 - 21:59

Di të jetosh kur ...
Edhe pse jeton në këtë botë të komplikuar mbetesh i thjeshtë
Edhe pse jeton në këtë botë të padrejtë mbetesh i drejtë
Edhe pse jeton në këtë botë të pandershme mbetesh i ndershëm
Edhe pse jeton në këtë botë të rreme mbetesh i vërtetë
Edhe pse jeton në këtë botë të piste mbetesh i pastër
Por mbi të gjitha, di të jetosh
Edhe pse jeton në këtë botë me pak dashuri mund të duash,
por edhe më shumë di të jetosh nëse, pavarësisht çdo gjëje, do të duash njësoj këtë botë.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga V-I-P prej Fri 23 Mar 2012 - 22:04

Mesazhim im esht se te gjithe ne forum kush me pak e kush me shume kane probleme me ndergjegjen.. j.i/.n
avatar
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 28 Mar 2012 - 4:23

Nuk duhen gjykuar njerezit nga pamja. Madje, ata qe dikur i quaje njerez 'koti' mund te te tregojne se dijne te jene shume here me te sjellshem dhe te dashur, sesa te tjere qe bukuria eshte gjithcka kane...
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Labja prej Wed 28 Mar 2012 - 4:28

Mos harroni ti jeni vetvetja sepse duke qen dikush tjeter nje dit do ta harroni edhe ju kush jeni
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga WebMaster prej Tue 10 Apr 2012 - 21:07

Disa edhe spo ve emer se pastaj do filloj ti ncjerr gjerat mundohem te bejne nje reagim ndaj meje sikur mua me bejne keq .e kan gabim sepse mua sme bejne asgje secili tregon veten e tyre secili ka menyren e ti te reagoj si te doje .Po thjeshte them qe Forumin e kam kalim kohe se kam shtepi publike si disa .Prandaj fute ne mendje qe mua dem sme ke bere edhe as nuk do me besh qe flet keq andej kendej tek Po pullsia qe ke . :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 10 Apr 2012 - 21:54

Merreni jeten qete e qete se asnje sdo dalim te gjalle prej saj.[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga BlEro25 prej Tue 10 Apr 2012 - 22:09

Deti dhe dashuria e kan bukurine tek dallget.
avatar
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 37

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 10 Apr 2012 - 22:16

BlEro25 shkruajti:Deti dhe dashuria e kan bukurine tek dallget.

Kush te tha??[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Wed 11 Apr 2012 - 1:13

- Nese keni deshire qe te beheni gjithnje nje shpate e mprehte ne jete, duhet qe me doemos te rriheni mire e mire, nga cekici i jetes...
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mesazhi im për anëtarët e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi