Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Shko poshtë

Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga zymer prej Thu 29 Dec 2011 - 11:26

Nëse e hapim internetin në cilen do gjuhë dhe shtypim 21 dhjetor 2012, eshte shum tem aktuale....PSE???
avatar
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Polic

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 29 Dec 2011 - 11:28

Nuk besoj ne keto gjera vallai.........
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga zymer prej Thu 29 Dec 2011 - 11:41

jo qe e besoj kete mirpo ia vlen de zhvillohet debat
avatar
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Polic

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Thu 29 Dec 2011 - 12:15

Mbas kaq parashikimesh e kaq debate rreth kesaj,a do ndodh,kur do ndodh,si do ndodh nese eshte e vertet e nese ekziston eshte normale qe te kemi kureshtjen e friken ndoshta per ta besuar..Kjo i shtyn ata te flasin e ta diskutojne ate
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga Shkembi prej Thu 29 Dec 2011 - 12:17

nje nga shume perralla qe ka shpik njerezimi

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9348
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 38

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga Anakonda prej Sat 14 Apr 2012 - 19:12

THON SE ESHTE FUNDI I BOTES...........
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga shuku prej Thu 19 Apr 2012 - 1:10

pershendetje si po kaloni tema e mir qenka por se besoj un ket send qe ndodh me kalendarin e katolikve a me kalendarin e muslimanve jem mbrapa 600 vjet ka ko me ndodh kjo por thojn pleqt kur te bahet kijameti zhduken blet dhe delmet

shuku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/04/2012
Mosha Mosha : 37

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga WebMaster prej Thu 19 Apr 2012 - 1:11

Nuk besoj as un po thjesht jan shum fjale ate vetem ai lart e din se kur do te ndodhi edhe si do te ndodhi .
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 19 Apr 2012 - 1:18

po hajt duhet 1 tjeter lajm qe te terheqi pak vemendjen ....
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse flitet kaq shum per daten, 21 dhjetor 2012?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi