Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Syte e Tu,,,,,

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Sun 27 Sep 2009 - 11:20

First topic message reminder :

Syte e tu kur enderrova
Shume i ngjanin detit blu
Kur u zhyta thelle ne ta
Mire te njoha edhe ty.

Ishin sy shume te vegjel,
por qe flisnin shume e shume.
Nga shkelqimi i tyre i rreme,
u verbova,e shkreta une.

Kush pas meje ata i njohu,
mua shpejt me dha te drejte.
Ata sy shume hileqare
S'mund te pasqyrojne nje det.
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Sun 4 Oct 2009 - 21:57

syt e tu jan sy genjeshtar


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 4 Oct 2009 - 21:58

SYT<ETU JAN XHELOZE
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Sun 4 Oct 2009 - 21:59

syt e tu syt e tu nje atje nje ketu


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 4 Oct 2009 - 21:59

syt e tu me urrejne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 4 Oct 2009 - 22:00

syt etuu me duan hahah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Sun 4 Oct 2009 - 22:37

sty e tu flasin shum


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Tue 13 Oct 2009 - 9:56

...syte e tu ,syte e tu
...sa te bukur jane ashtu...
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga sycka prej Tue 13 Oct 2009 - 9:59

syte etu jane si sy pule,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
avatar
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 62

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Oct 2009 - 4:06

syt e tu fshehin enigmen


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 4:09

tregojn vetem sinqeritet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Oct 2009 - 4:12

syt e tu jan shum te cilter


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 4:13

syt e ty jan te shenjte
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 4:15

jane kafe se ti kam pa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 4:15

syt e ty jan mirbers
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 4:16

te adhurueshem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita prej Fri 16 Oct 2009 - 5:39

sytë e tu... vertet flasin vet
avatar
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 5:43

syt e ty flasin nga heshtja
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita prej Fri 16 Oct 2009 - 6:06

Sytë e tu jan dy burime
që reflektojnë në largësi

u bënë hije një shkëlçim
bukurinë që ta shton Ty...
avatar
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 6:12

syte e tu me len te kuptoj shum gjera rreth teje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita prej Fri 16 Oct 2009 - 6:16

Sytë e tu tani s'i shoh
ka probleme nè server
sikur t'i shoh, do t'i njoh
nje poezi ta bëj mejherë
avatar
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 6:19

nuk e di sa larg mund te shikojne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Erika prej Fri 16 Oct 2009 - 7:41

nuk e di pse por gjeja e pare qe une hoh tek nje njeri jan syt, dhe syte e tu me bejne te prek qiellin
avatar
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : studente

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 7:48

syte e tu me shetisin ne parajse
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 7:51

sut e tu me verbun
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 7:53

SGENJEJNE KURRE
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti prej Fri 16 Oct 2009 - 7:53

Syt e ty ne harruan......
avatar
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 36

Shiko profilin e anëtarit http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster prej Fri 16 Oct 2009 - 8:06

Në kohën kur duheshim
jetonim me një frymëmarrje
përqafonim botën
dhe heshtja bënte roje
derisa ne shkriheshim!
Dhe ashtu të ndezur
sa nuk kalonim në paemërsi!
Ashtu deri atëherë kur…
në syrin tënd Qiell pash gjithësinë
dhe zemrën tënde duke u sjellur
rreth planetit të paNjohur
dua ta di
a ka jetë në planetin ku ateruat?
Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti prej Fri 16 Oct 2009 - 8:07

Syt e tu me tradhtuan........
avatar
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 36

Shiko profilin e anëtarit http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:27

ah syt e tu
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:27

syt e tu :(
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti prej Fri 16 Oct 2009 - 8:29

syt e tu ne syt e tu dua te vdes......
avatar
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 36

Shiko profilin e anëtarit http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:31

jan te bukuraa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:37

syt e tu me cmenden krejt
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:37

syte etu me dashurojn
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga sycka prej Fri 16 Oct 2009 - 8:38

syte e tu jane te shkruar...............
avatar
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 62

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:49

syte e tu me verbuan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Fri 16 Oct 2009 - 8:49

Syte e tu sa t'bukur jane...
Nga bukuria te bejne te rralle...
Se sycka kane te gjithe...
Po keta tendit,rrezatojne drite.
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti prej Fri 16 Oct 2009 - 8:51

Syt e tu me mashtruan
avatar
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 36

Shiko profilin e anëtarit http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Fri 16 Oct 2009 - 8:55

Syte e tu jane te shkruar.
Me qerpike te gjate mbuluar..
Eh cfare fshihet nen qerpik...
Nje kristal loti,qe shndrit.
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:58

syt etu genjejn
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi