Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Syte e Tu,,,,,

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Sun 27 Sep 2009 - 11:20

First topic message reminder :

Syte e tu kur enderrova
Shume i ngjanin detit blu
Kur u zhyta thelle ne ta
Mire te njoha edhe ty.

Ishin sy shume te vegjel,
por qe flisnin shume e shume.
Nga shkelqimi i tyre i rreme,
u verbova,e shkreta une.

Kush pas meje ata i njohu,
mua shpejt me dha te drejte.
Ata sy shume hileqare
S'mund te pasqyrojne nje det.
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 8:59

syt e tu qe i dua shum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Oct 2009 - 9:00

syt e tu nuk i besoj me


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009 - 9:01

syt etu sme duan meeeee
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Fri 16 Oct 2009 - 9:04

ARISTOGATA shkruajti:syt e tu nuk i besoj me

Syte e tu ,nuk i besoj me
Se ata jane tradhetare...
Po ta dija kete gje...
Kurre nuk do t'i kisha pare
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Sun 18 Oct 2009 - 5:49

Syte e tu jane te papare...
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 5:51

sut e tu me mashtruan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga gorgona prej Sun 18 Oct 2009 - 5:54

Sytë e tu drita e syve të mi,
Prania jote qetësia e shpirtit tim,
Buzët e tua më tëëmbla në Botë,
Të dua me zemër,
Të betohem në Zot.
avatar
gorgona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e babit
Postime Postime : 1263
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Studente...Balet

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Oct 2009 - 5:56

syt e tu me genjyen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Tue 20 Oct 2009 - 10:27

Syte e tu sa shume shkelqejne.
Jane te bukur ...por te genjejne ...
Duan te me mbajne me premtime.
Pa menduar sa vuan zemra ime...
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Tue 20 Oct 2009 - 10:39

qershicka shkruajti:
ARISTOGATA shkruajti:syt e tu nuk i besoj me

Syte e tu ,nuk i besoj me
Se ata jane tradhetare...
Po ta dija kete gje...
Kurre nuk do t'i kisha pare

bravo qershicka


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka prej Tue 20 Oct 2009 - 10:41

Faleminderit ARISTOGATE!...Ndodh edhe keshtu apo jo?Te kam xhan zemer!
avatar
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1533
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 66
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Tue 20 Oct 2009 - 10:41

ja ke pershtatur me se miri juhjjjjj
dhe un te kam shummm xhan


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 13:25

qershicka shkruajti:Syte e tu sa shume shkelqejne.
Jane te bukur ...por te genjejne ...
Duan te me mbajne me premtime.
Pa menduar sa vuan ...


hahaha ju lumte jeni shum e mire
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 13:50

Syt e mi gjthmonë lotojn.
Emri yt në zemër më flen, me krah hapur gjithmon të pret.
Pa ty syri kot lotën.
Pa ty zemra kot vajton, vajzat tjera i dashuron dhe mua më haron..!
Ditët po kalojn, po arin në fund por dashurin qe e patëm, mos mendo se do ta gjejsh dikund..!!
Do të mundohem me të haru, por hiq se di si me vepru.!!
A thu do të jem gjall o zot..??
A po do të më mbulojë kjo tokë..!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 19:50

SYTE E TU JAN VEQ NJE GENJESHTER 😢
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Gangsta prej Tue 20 Oct 2009 - 22:16

syt e tu kur qeshin permes webcameres jan e vetmja gje qe me qetson
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 22:33

syt e ty tregoj te gjitha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Gangsta prej Tue 20 Oct 2009 - 22:34

syt e tu nuk e kuptojn sa i dua un
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 22:36

syt e tu un i lexoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Gangsta prej Tue 20 Oct 2009 - 22:37

syt e tu kan shum embelsi
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 22:40

syt e tu me tregojn te gjitha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Gangsta prej Tue 20 Oct 2009 - 22:41

syt e tu me falin qetsi
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Oct 2009 - 23:27

syt te ty me lajmron
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 0:42

syt e du me dhan jeten ma dhan dashurin qe kurr sdo harroj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:37

syt e tu qe pash sod kisin vuajtej si kurr me par
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:38

ne syt e tu pash dashurin qe duhemi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:39

ne syt e tu pash tmerri e gjith botes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:41

ne syt e tu bash qe do jetoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:45

ne syt e tu pash loti sod
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:46

ne syt e tu une jam duke qarr
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:49

sty e tu jan genjeshtra e botes
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:51

syt e tu ,ma dhan jeten per te jetuar
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:54

syte etu me tradhetojn
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:54

ne syt e tu pash , dashurin qe ke per mua
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:56

syt e tu tani jan ber si te tigrit
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 1:56

ne syt etu bash shkelqimin e jetes ton
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 2:00

syte etu genjejnn
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 2:08

ne syt etu jetojj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009 - 2:25

syt e ty jan vuajta
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata prej Thu 19 Nov 2009 - 23:19

syt e tu kam frik ti besoj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi