Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Shko poshtë

Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Tue 10 Jan 2012 - 3:05

Aktori i skenës dhe filmit shqiptar, Robert Ndrenika, feston sot 70-vjetorin e tij të lindjes. Ka rreth katër vjet që i ka munguar skenës shqiptare, pasi jeton në Gjermani, një zgjedhje kjo e tij për t’i qëndruar pranë bashkëshortes, Polikseni, e cila është kujdesur prej vitesh për familjen e tyre, e që tani ka nevojë për kujdesin e tij. Artisti që mbahet mënd për Qazim Mulletin tek “Prefekti”, Vangjeli tek “Përrallë nga e kaluara”, babai “Në shtëpinë tonë”, si dhe për interpretimet e tij në filmat si “Shi në plazh”, “Kapedani”, “Nëntori i dytë” dhe së fundi në filmin “Kronikë provinciale\", nuk ka vendosur të shkëputet prej saj. (da.xha/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Arabela prej Tue 10 Jan 2012 - 6:38

artist i madh,, rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Daku prej Tue 10 Jan 2012 - 8:33

I Uroj jete te gjate Al pacinos shqiptar qe mbetet legjenda e kinematografise shqiptare

- ho gallxoj dajes ti nashtina kush ti dho kamunikatat :P ( prefekti)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Japraku

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Anakonda prej Thu 15 Mar 2012 - 0:38

ky osht me te vertet i modh....................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aktori Robert Ndrenika feston sot 70 vjetorin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi