Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Dita e lindjes.

Shko poshtë

Dita e lindjes.

Mesazh nga Anakonda prej Mon 7 May 2012 - 5:18

E Hene
Kush ka lindur diten e hene, diten e Henes , pikerisht per shkak te
influkseve te saj eshte pasional, i perkedhelshem, dhe vecanerisht i
hapur ndaj kuriozitetit dhe mundesive per njohje te reja.Te lindurit ne
kete dite shpesh kane ndryshime humori te papritura dhe te
vazhdueshme.Te mbushur me energji, me shume deshire per gjithcka, mund
ta humbasin entuziazmin e tyre papritur, per ta rigjetur ate pas disa
kohesh.

E Marte
Kush ka lindur te marten ndodhet nen influksin e Marsit, zotit te
Luftes. Nder te lindurit e kesaj dite mund te gjenden shume doktore,
burra te shkences, dmth njerez qe e kane bere betejen e tyre ne te mire
te njerezimit dhe progresit.Jane njerez te rezervuar, por edhe te
gatshem te japin gjithcka kane, zakonisht jane te ekuilibruar, te
kujdesshem dhe jo impulsive, por ndonjehere mund te tregohen te
ashper.Kane veshtiresi te medha ne kapercimin e nje lidhjeje
sentimentale ne rast se ka perfunduar, sidomos nese marredhenies i ka
dhene fund partneri.

E Merkure
Kush ka lindur diten e merkure gjendet nen influksin e Merkurit,
mesazherit te zotave qe do i dhuroje aftesi shume te mira mendore, me
nje aftesi te cuditshme per te pasur intuite brilante dhe per te arritur
me te nje sukses te madh.Jane pelqyes te lojes, te lindurit diten e
merkure, shpesh te shperqendruar dhe pak oportuniste, tregojne interes
jo shume per cmimin qe mund te fitojne, por me shume per sensin e sfides
qe ben ata te vihen ne prove kunder nje kundershtari me vlera.

E Enjte
Kush ka lindur te enjten ndodhet nen influkset e Jupiterit, planetit me
te madh te sistemit diellor, qe i dedikohet babait te te gjithe
zotave.Gjithmone te sjellshem, te interesuar per gjithcka qe i rrethon,
nuk terhiqen kur dikush ka nevoje per ta. Ata perballen me kurajo me cdo
veshtiresi, zakonisht me nje qendrim pozitiv.Te lindurit ne diten e
enjte e pelqejne shume sportin dhe pelqejne shume te kalojne kohe me
miqte e tyre me te dashur. Kane nje doze te madhe fati dhe shpesh
arrijne rezultate te paparashikuara.

E Premte
Kush ka lindur diten e premte gjendet nen influksin e Venusit,
perendeshes se bukurise dhe joshjes qe i jep aftesi artistike dhe
kreative te jashtezakonshme dhe jo rastesisht nder te lindurit e kesaj
dite mund te gjenden shume kompozitore dhe poete te famshem.Te lindurit
ne kete shenje shpesh shprehin interesin e tyre per shkenca si
astronomia dhe astrologjia, por edhe per gjithcka qe eshte shpirterore,
mistike, apo okulte.

E Shtune
Kush ka lindur diten e shtune gjendet nen influksin e Saturnit, qe i jep
nje vendosmeri qe e shtyn shpesh te arrije suksese te dukshme.Jo
rastesisht nder te lindurit e kesaj dite do te gjenden shume lidera,
njerez qe kane qene ne role te ndryshme, por gjithmone ne
komande.Megjithate ky investim i madh ne sferen profesionale ben qe
sfera personale te leje per te deshiruar.

E Diele
Kush ka lindur diten e diel ndodhet nen influksin e Diellit qe i jep
ekuiliber, zemergjeresi, dhe paqe te brendshme.Altruizmi i spikatur qe
dallon te lindurit ne kete dite dhe sinqeriteti i tyre i thelle, i ben
qe te kene marredhenie ndryshe nga te tjeret me ata qe i rrethojne.Ata
mund te gjenden neper poste politike per shkak te besueshmerise qe
krijojne tek njerezit.Te shtyre nga nje kuriozitet i madh, i jepen me
kenaqesi studimit te historis dhe ne fakt nder te lindurit ne kete dite
mund te gjenden arkeologe te famshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 7 May 2012 - 9:42

Une kam lind me 23/08/1986 nuk e di cfare dite ka qene,
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Emona prej Mon 7 May 2012 - 9:44

Nuk e di saktesish ,ke Premtja dhe e Shtuna njeren prej ketyre 2-av....!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Katniss prej Mon 7 May 2012 - 10:41

E ejnte. [smile_1]
avatar
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Shkembi prej Mon 7 May 2012 - 10:47

E shtuna

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9407
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 38

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Katniss prej Mon 7 May 2012 - 10:54

Єямєℓiиdå shkruajti:Une kam lind me 23/08/1986 nuk e di cfare dite ka qene,

E ejnte i bie Linda [smile_1]
avatar
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Anakonda prej Tue 8 May 2012 - 1:03

Un kam lind diten e merkure
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 8 May 2012 - 1:19

Katniss shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Une kam lind me 23/08/1986 nuk e di cfare dite ka qene,

E ejnte i bie Linda

E Enjte
Kush ka lindur te enjten ndodhet nen influkset e Jupiterit, planetit me
te madh te sistemit diellor, qe i dedikohet babait te te gjithe
zotave.Gjithmone te sjellshem, te interesuar per gjithcka qe i rrethon,
nuk terhiqen kur dikush ka nevoje per ta. Ata perballen me kurajo me cdo
veshtiresi, zakonisht me nje qendrim pozitiv.Te lindurit ne diten e
enjte e pelqejne shume sportin dhe pelqejne shume te kalojne kohe me
miqte e tyre me te dashur. Kane nje doze te madhe fati dhe shpesh
arrijne rezultate te paparashikuara.


Wow..sa ma ka pershtate tamam kete shkrim.

Flm Katniss
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Maksi prej Tue 8 May 2012 - 3:12

e diel
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dita e lindjes.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi