Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Shko poshtë

mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Mon 9 Feb 2009 - 13:11

:gezim: :gezim:
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga xhoel prej Mon 9 Feb 2009 - 19:31

mirmbrema mire se ju gjeta se ska asnje online tani juhjjjjj
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 9 Feb 2009 - 19:34

xhoel shkruajti:mirmbrema mire se ju gjeta se ska asnje online tani juhjjjjj

Miremengjesi te uroi nje dit te bukur te kalosh
avatar
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 44

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga xhoel prej Mon 9 Feb 2009 - 19:36

gjithashtu edhe ty bukuria shpirterore
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Mon 9 Feb 2009 - 19:38

flm vlla i nderuar Xhoel
avatar
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 44

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga EZMERE prej Sat 25 Jul 2009 - 8:12

mirmbrema te gjith :kis:
avatar
EZMERE
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 8:14

mbremaa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Jul 2009 - 8:55

MIRMBREMA EDHE MIR SE ERDHE YLLO


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Aristogata prej Sat 25 Jul 2009 - 8:56

mirmbrema klea


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Jul 2009 - 8:57

MIRMBREMA MOTRUSHE


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 8:59

mirmbremaaaa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 9:00

prsh mire se ju gjeta :kis:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Jul 2009 - 9:51

persh mire se erdhet e mire se na gjetet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga WebMaster prej Sat 25 Jul 2009 - 9:54

MROMA VERA


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga MATILDA prej Sun 26 Jul 2009 - 3:19

mirmbrema te gjith
avatar
MATILDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:43

mireserdhe dhe kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mirmbrema mirse ju gjeta ne furum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi