Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Parajsa e gogoleve

Shko poshtë

Parajsa e gogoleve

Mesazh nga LauraLaura prej Mon 14 May 2012 - 23:48

Daniel Pennac sapo eshte perkthyer per here te pare ne shqip - eshte i paharrueshem... ua keshilloj te gjithe atyre qe kerkojne diçka ndryshe

LauraLaura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/05/2012
Mosha Mosha : 35

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Parajsa e gogoleve

Mesazh nga Anakonda prej Sat 19 May 2012 - 18:14

epo mir do mundohem qe ta kerkoj;edhe ta lexoj ket li=ber meqe thua ti se eshte ndryshe nga ajo qe kerkojm ne.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi