Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

A ka bujrum ... :P

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

A ka bujrum ... :P

Mesazh nga AlbHACK prej Sun 27 May 2012 - 2:03

First topic message reminder :

Pata deshiren te Antaresohem ne kete Forum te bukur ...
Te Falimenderohem Fondatore qe me ke treguar per kete forum :--)))
Jam AlbHACK
Emri i vertet Jusuf

Jetoj ne Gjermani
Mosha jam i plak pak per forume ... 35vjec por nejse heheh
Me origjine jam nga Maqedonia Afer Tetoves
Shpresoj qe de ja Kalojm mire se bashku ....
per me shum Info me kontaktoni ne MP ... por deri sa ti boj ca postime smund te ju kthej pergjigje :P :P [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga Ariel prej Sun 27 May 2012 - 21:30

O hajde bujrum ...mire se paske ardh Jusuf...
Kalofsh bukur e bofsh qejf ktu r.l.x.. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga WebMaster prej Sun 27 May 2012 - 21:33

Besoj se po ambientohesh ketu yllo Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga AlbHACK prej Sun 27 May 2012 - 21:37

Uuuuueeee skam pare Forum me te Ambientuar se Klea Love

Dhe ty Ariel Flm per Mikepritje
avatar
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga Anakonda prej Sun 27 May 2012 - 23:53

ka si ska ka sic ke me te
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga legjenda5 prej Wed 8 Aug 2012 - 7:59

EDITUAR NGA KLEA

legjenda5
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/08/2012
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga AlbHACK prej Wed 8 Aug 2012 - 8:28

KUJDES OFENDIME KETU SI LEJOI
avatar
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga legjenda5 prej Wed 8 Aug 2012 - 9:25

AlbHACK shkruajti:Oh ti je Berllog ske mar kot kamos BANNED oh PIS i flliqt HUP
ty je qen i eger nuk zen vend askundi

legjenda5
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/08/2012
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga WebMaster prej Wed 8 Aug 2012 - 9:26

Legjenda kujdes mundohu te pastrosh fjalorin nuk e di ku je mesuar po sta lejoi me se do te bej ban ok


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga legjenda5 prej Wed 8 Aug 2012 - 9:28

Bjondine shkruajti:Legjenda kujdes mundohu te pastrosh fjalorin nuk e di ku je mesuar po sta lejoi me se do te bej ban ok
ty perse dergon njezer per na ofendo neve trego arsyes

legjenda5
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/08/2012
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga WebMaster prej Wed 8 Aug 2012 - 9:30

Kush dergon njerez te te ofendoj ty njehere amon se kam 100 halle do merem un me forume ku eshte problemi qe futesh ketu edhe ben derr derr


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga legjenda5 prej Wed 8 Aug 2012 - 9:32

shko mbaj mend kete mos ndodhe edhe ni here

legjenda5
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/08/2012
Mosha Mosha : 34

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga WebMaster prej Wed 8 Aug 2012 - 9:35

Ik e be rremuj ku je mesuar se ketu sja lejoi njeriut ok je mesuar me dallaveret po jo me mua lali


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga AlbHACK prej Sat 25 Aug 2012 - 4:26

Lat nomin ore hehehe :P :P
Po ki smund te adaptohet kerkund .... Kamos Banned GLINE e ka ncncnc !!!
avatar
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ka bujrum ... :P

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi