Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Zgjidhni lingerie sipas horoskopit.

Shko poshtë

Zgjidhni lingerie sipas horoskopit.

Mesazh nga Anakonda prej Sat 23 Jun 2012 - 18:54

Besojini shenjes tuaj per veshjen tuaj me intime... Per gruan dash:
Per festa vishni komplete intimo si keto, te kuqe pasion, mendafsh, per
nje nate totalisht pasionante si dini vetem ju ta jetoni. Firma Intimisimi

Per gruan dem: Intimo me tonalitete te lejlas, me tyl dhe lule. Luani me trasparencen. Firma La Perla

Per gruan binjak: Te brendshmet qe ju prezantojne me mire marin shkas nga dizenjot e kartonat e animuar. Firma OYSHO.

Per gruan gaforre: Nje look prej simply chic. Ngjyra te bardha, mendafshi dhe tyli. Firma FLEURT.

Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.

Per gruan virgjeresh: Lingerie e gruas virgjeresh pasqyron pastertin.Keshtu qe keshillohet te perdore nje lingerie vec e vec. Firma SIBELLENYC.

Per gruan peshore: Intimo te rafinuar dhe delikat, nuanca te gris meforma sensuale. Firma LEJABY.

Per gruan akrep: Lingerie duhet te pasqyroj mister dhe sensualitet, keshtuqe tyli eshte materiali me i pershtatshem per ju. Firma ETSY

Per gruan shigjetar; keshillojme nje intimo sportiv qe ne momente te caktuara transformohet ne nje grua te "eger" Firma VALERY LINGERIE.

Per gruan bricjap: Lingerie totalisht te lejla, per tu dukur sa me agresive. Material tyli. Firma PARAH.

Per gruan ujor: Ngjyra juauj eshte blu, gri dhe bojqiell, ngjyra qe tregojne intelekt dhe mendim. Material mendafsh.Firma SIBELLENYC.

Per gruan peshk: Lingerie per gruan peshk i pershtate ngjyra ne nuancat e rozes, delikate dhe mendafsh. Firma FLEURT,,
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi