Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Shko poshtë

Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 16 Jul 2012 - 8:18

Skandali i kësaj vere duket se është gruaja e princit William. Princesha
e Anglisë bëhet e ditur se ka qenë vizitore e shpeshtë e Killing
Kittens. Dukesha e Kembrixhit dhe bashkëshortja e princit William, duket
se është futur në shtypin rozë nga mikja e saj më e ngushtë Emma Sayle.
Familja mbretërore angleze është mbyllur në një terr informativ.
Heshtje dhe nga Mbretëresha Elizabet, e cila nuk është goditur më nga
një skandal i përmasave të tilla të mëdha, që ndarja famëkeqe e Çarlit
nga Diana. Familja Mbretërore ka zgjedhur të heshtë lidhur me skandalin
që goditi Kate Middleton, lidhur me festat orgji dhe seks të shfrenuar
ku thuhet se janë foto që vërtetojnë pjesëmarrjen e princeshës në këto
festa. Killing Kittens, klubi ku bëhet seks dhe i kushtohet rëndësi
kënaqësisë femërore, emri i të cilit i referohet masturbimi femëror,
sipas një miti ku çdo herë që një grua merr kënaqësi, një kotele vdes
është vendi që frekuentohej para martesës së saj me William nga Kate
Middleton. Çmimi i biletës në këtë klub kushton 120 paund, çifti, ndërsa
për femrat që janë vetëm çmimi bie në 50 paund. “Publikimi i fotove
është çështje dite, madje edhe ore, - shkruan The National Enquirer."
Princi është akuzuar tashmë se ka 4 muaj që nuk kryen marrëdhënie
seksuale me gruan e tij.
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Mesazh nga Anakonda prej Mon 24 Sep 2012 - 5:05

A do i rezistoje ti ksaj.....e ka i gjen kto tema mor?
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 3 Oct 2012 - 2:18

Edhe kjo doli genjeshter...........
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 3 Oct 2012 - 2:20

mos mosssss edhe kjo themethash je farewww
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kate Middleton orgji dhe seks të shfrenuar në Killing Kittens

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi