Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Jay Z dhe Beyonce, hidhërohen me Kim?

Shko poshtë

Jay Z dhe Beyonce, hidhërohen me Kim?

Mesazh nga Emona prej Sun 2 Sep 2012 - 23:43

Reperi Jay Z dhe bashkëshortja e tij Beyonce, thuhet se nuk janë të kënaqur me komentet e Kim Kardashian lidhur me Rita Orën.

Ora, 21 vjeçare, është anëtare e shtëpisë incizuese të Jay Z, Roc Nation dhe besohet se është në lidhje dashurie me vëllaun e vogël të familjes Kardashian, Rob.
Arsye e pakënaqësisë së çiftit Jay Z dhe Beyonce është një "cicërimë" e Kimit në Twitter, ku thoshte se vëllau i saj ka nevojë për një vajzë të mirë në jetën e tij, shkruan "The Sun".

Një burim i afërt me këngëtarët, i ka thënë kësaj gazete: " Nuk mund të thuhet se Jay-Z dhe Beyonce janë të kënaqur me atë që ka shkruar ajo rreth vëllaut të saj, Rob, gjoja se ai ka nevojë për një femër të mirë, duke qenë se ai është duke u takuar me anetarën e Roc Nation, Rita Ora.".

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jay Z dhe Beyonce, hidhërohen me Kim?

Mesazh nga Anakonda prej Mon 8 Oct 2012 - 3:24

Aman kush me e sha Riten(diven e re) kjo qe esht krejt silikon...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi