Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pershendetje nga Gjermania.

Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:08

Quhem Arian,jam me prejardhje nga Maqedonia.Kam ardhe si bebe ne Gjermani.Jam Mechatronik-Industrie.Punoj ne profesionin tim,kam edhe nje firme ndertimi qe e drejtoj.Me kalimin e kohes do t'ju tregoj edhe me shume per mua.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku. Perqafffimeee Perqafffimeee
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:27

Ari edhe ktu erdhe ti aaa :P

Mire se vjen Ari,hajt kalosh bukur mesin tone

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:30

E po me ftuan prandaj erdha,ne se ju besdis mundem edhe te largohem.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:37

Arian 123 shkruajti:E po me ftuan prandaj erdha,ne se ju besdis mundem edhe te largohem.

He se shaka bona.. eeww
Jo djale nuk na bezdise ,Qendrim te kendshem ne forum. HUGO

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:39

Arian 123 mire se erdhe ne shoqerin tone .Te uroj argetim te kendshem ne Klea Love Forum . Neutral


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:39

Flm.Me sa kuptoj une ne njihemi diku.Tung.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:40

Arian 123 shkruajti:Flm.Me sa kuptoj une ne njihemi diku.Tung.

Te dergova pergj..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Shkembi prej Sun 30 Sep 2012 - 10:42

Mire se erdhe Arian,kalofsh mire Te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9348
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 37

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:43

Flm Shkembi,edhe une shpresoj te ja kalojme mire.Mbrema.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:44

Arian e gjete rrugen kollaj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Shkembi prej Sun 30 Sep 2012 - 10:44

Sigurisht qe po Arian,je djal qe pershtatesh mire ne shoqerin virtuale.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9348
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 37

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:45

Flm Shkembi,mundohem gjithmone.Te pershendes.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:49

Arian si te kam :5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:55

Mire flm.Po ti mire je?
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:58

Hajt mo duhet te themi mire pak me dhimbje koke


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 11:08

Ishalla te te kaloje.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 11:10

Flm do kaloj se ska ku shkon pa kaluar


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 1 Oct 2012 - 9:49

Pershendes Turin dhe Jarin ne Gjermani.

Gjergjin ne Greqi (rafmet paste se e shtypi treni) dhe Lulin ne Pescara qe e hengri nje qen kufiri.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Labja prej Mon 1 Oct 2012 - 9:50

Edhe ketej erdhe ti ore :P
hajde mire se erdhe edhe ketej
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 1 Oct 2012 - 9:51

Un vij gjithandej se kam pashaporte te bardhe dhe nuk me ndalon dot njeri.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 1 Oct 2012 - 9:51

Mire se na paske ardhe.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Labja prej Mon 1 Oct 2012 - 9:53

ilirziu shkruajti:Un vij gjithandej se kam pashaporte te bardhe dhe nuk me ndalon dot njeri.
sa mire per ty...por un e kisha me arianin
avatar
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Anakonda prej Mon 1 Oct 2012 - 17:16

kalofsh sa me bukur...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Ariel prej Tue 2 Oct 2012 - 19:09

Mire se ke ardh Arian. Kalofsh bukur ketu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 3 Oct 2012 - 5:39

O Ariano, un du me u shperngul ne Gjermani.

Gjej pun kollaj un aty, mundesisht me nji sekretare?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Wed 3 Oct 2012 - 5:43

Veshtire.Ne se ke nenshtetesi te ndonje shteti te Europes mundesh.Pune pa gjuhe e pa specialitet veshtire.Punet qe nuk paguhen mire tani i bejne Bullgaret e Rumunet.
avatar
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 3 Oct 2012 - 6:45

Po sikur me ja dhi te gjith atyre Gjermoneve dhe me punu me nai kompani Amerikane ku flitet vetem Anglisht? Bohet kjo?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Samuela prej Fri 5 Oct 2012 - 23:13

Arian mire se erdhe,,uroj te kalosh s'a me bukur ketu...Persh nga Albana [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga LaDescarada prej Sat 6 Oct 2012 - 1:30

pershendetje dhe mirsevjen Arian juhjjjjj
avatar
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi