Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

2000-2012, ndryshimet e Aguilerës ndër vite

Shko poshtë

2000-2012, ndryshimet e Aguilerës ndër vite

Mesazh nga WebMaster prej Tue 2 Oct 2012 - 2:11Karriera prej dive fëmijë dhe 50
milion disqet e shitura, kinemaja, shumë ndryshime në pamjen e saj,
martesa dhe divorci, lindja e djalit të saj të mrekullueshëm Max Liron,
por mbi të gjitha dhuna e ushtruar në fëmijëri nga ana e babait. Jeta e
Christina Aguilera-s duket drama e një bestselleri veror, por në fakt
është gjithçka një realitet. Ja si ka ndryshuar këngëtarja e famshme që
nga viti 2000 deri në vitin 2012, ku bie më shumë në sy pesha e saj.
Shohim fotogalerinë.(da.xha/BalkanWeb)

Emri  i Forumit do të ndryshoj   Pytje & Përgjigje 
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2000-2012, ndryshimet e Aguilerës ndër vite

Mesazh nga Anakonda prej Mon 8 Oct 2012 - 3:19

Sinqerisht ka qen dikur me e bukur,por kohet e fundit esht ber shum e shpifur...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi