Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Faqja 11 e 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Anakonda prej Sat 10 Mar 2012 - 17:39

First topic message reminder :

Do ti thoja qe te dua sinqerisht dhe me ka marre malli te ti shoh dy syte e bukur.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:00

Xhan shkruajti:tasht me mungon ti mua . por mua mu be qefi qe te takova [You must be registered and logged in to see this image.] po te isha afer ashtu dot lekundja deri sa te zene gjumi [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]qenke shume me e madhe ne moshe se ai me duket ,,qe do e perkundesh[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Xhan prej Sat 15 Dec 2012 - 7:06

Arabela shkruajti:
Xhan shkruajti:tasht me mungon ti mua . por mua mu be qefi qe te takova [You must be registered and logged in to see this image.] po te isha afer ashtu dot lekundja deri sa te zene gjumi [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]qenke shume me e madhe ne moshe se ai me duket ,,qe do e perkundesh[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Arabella pse mos deshte ty met perkund ... hihihi nese ti ke perkund ata ne mosh me te madhe se ti te paskan djegur si duket ..e thon kur te djeg tomli i fryn edhe kosot se perndryyshe nuk kishe komentuar ne temen time hihihi
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:09

Xhan shkruajti:
Arabela shkruajti:
Xhan shkruajti:tasht me mungon ti mua . por mua mu be qefi qe te takova [You must be registered and logged in to see this image.] po te isha afer ashtu dot lekundja deri sa te zene gjumi [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]qenke shume me e madhe ne moshe se ai me duket ,,qe do e perkundesh[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Arabella pse mos deshte ty met perkund ... [You must be registered and logged in to see this image.] nese ti ke perkund ata ne mosh me te madhe se ti te paskan djegur si duket ..e thon kur te djeg tomli i fryn edhe kosot se perndryyshe nuk kishe komentuar ne temen time [You must be registered and logged in to see this image.]
une vec femijet e mi perkund møllke,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] ,,sa per ato llafet qe ke shkruarr ja ke futur kot me kot ,,,hic pa lidhje qysh thoni ju kocovaret[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]mendohu cike me gjate heren tjeter[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 7:11

Ato pra intimet......me thuaj numrat... Happy
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:16

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]75B[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 7:20

Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]75B[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Kete 75 e kuptoj une...po kjo B.... per ate qe mendoj une eshte.... hihihi
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:22

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]75B[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Kete 75 e kuptoj une...po kjo B.... per ate qe mendoj une eshte.... [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]cmendon ti???pastaj ta them une[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]esh me gjate po ja kane ngrene pulat[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 7:26

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]75B[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


Kete 75 e kuptoj une...po kjo B.... per ate qe mendoj une eshte.... [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]cmendon ti???pastaj ta them une[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]esh me gjate po ja kane ngrene pulat[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]


B....per belin... Happy Happy ..apo B per ........... :45477:
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:29

ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 7:32

Arabela shkruajti:ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

E kuptova...

Ne vend.... e kryer....kur ti sjell...????
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 7:44

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

E kuptova...

Ne vend.... e kryer....kur ti sjell...???? [You must be registered and logged in to see this image.]
flm por jo,,,nuk e lejon etika kete gje[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 7:50

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

E kuptova...

Ne vend.... e kryer....kur ti sjell...???? [You must be registered and logged in to see this image.]
flm por jo,,,nuk e lejon etika kete gje[You must be registered and logged in to see this image.]

Kush po pyet sot per etike moj...jemi ne 2012 ..i erdhi fundi botes ..ti paske ngel 30 vjet mbrapa... eeww
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 8:13

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

E kuptova...

Ne vend.... e kryer....kur ti sjell...???? [You must be registered and logged in to see this image.]
flm por jo,,,nuk e lejon etika kete gje[You must be registered and logged in to see this image.]

Kush po pyet sot per etike moj...jemi ne 2012 ..i erdhi fundi botes ..ti paske ngel 30 vjet mbrapa... [You must be registered and logged in to see this image.]
per keto gjera mbrapa ngelsha gjithmone[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]perpara ecet per mire,,por edhe per keq,,,[You must be registered and logged in to see this image.],,rrethohesh nga ndikim i keq ti ka mundesi[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 8:16

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ok po ta sqaroj,,,75 esh per gjithe perimetrin e femres ne ate zone,,,rreth e perqark para dhe pjesa e kurrizit ,,,ndersa B esh per kupat,,,me dryshe nuk di et ta them,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

E kuptova...

Ne vend.... e kryer....kur ti sjell...???? [You must be registered and logged in to see this image.]
flm por jo,,,nuk e lejon etika kete gje[You must be registered and logged in to see this image.]

Kush po pyet sot per etike moj...jemi ne 2012 ..i erdhi fundi botes ..ti paske ngel 30 vjet mbrapa... [You must be registered and logged in to see this image.]
per keto gjera mbrapa ngelsha gjithmone[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]perpara ecet per mire,,por edhe per keq,,,[You must be registered and logged in to see this image.],,rrethohesh nga ndikim i keq ti ka mundesi[You must be registered and logged in to see this image.]

A thua...???
pafajshhhme ...nuk e di..!!
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 8:18

e kam llafin qe nese emeroj dicka e bej sepse keshtu mendoj une se duhet emeruar dhe jo sepse te tjeret thone keshtu,,,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga il conte prej Sat 15 Dec 2012 - 8:22

Ti shume llafe ke ..pa hajde te bejme pak..ashtu.......... muhabet... :p
avatar
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 8:51

vec per muhabet jam sonte se asnje pune sjam ne gjendje te bej,,,apshjiuuu[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Maksi prej Sat 15 Dec 2012 - 8:53

asgje [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 8:54

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Maksi prej Sat 15 Dec 2012 - 8:56

asgje [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 8:58

jo se te ngjitet e ftohura,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Maksi prej Sat 15 Dec 2012 - 8:59

pse me tradheton ? [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Arabela prej Sat 15 Dec 2012 - 9:02

une jam e sinqerte,,,,
avatar
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 25

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Maksi prej Sat 15 Dec 2012 - 9:03

ik ne itali sonte se un jam per shqiperi [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Neta E prej Sat 15 Dec 2012 - 13:27

Me ke munguar shume
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Lazdrane prej Sat 15 Dec 2012 - 15:20

Flej Flej o dembel juhjjjjj
avatar
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 28

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Xhan prej Sat 15 Dec 2012 - 15:23

Hajde hajde edhe ktohen ma bone ti po flen e mue um le vet ktu eeeee
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Neta E prej Sat 15 Dec 2012 - 23:36

Mbrem me ke cmendur
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 21 Dec 2012 - 12:03

Driteroin me krijimtari ia kujtoj ,,,kur duhet(si gjithmone psheretime) iihhaa.

DHE SIKUR

Dhe sikur ne bote ti mos ishe,
Do jetoja si cdo gje qe jeton,
Vec pa ty kjo bote do levizte
Sic leviz pa ngrohje nje vagon.

S'ma zevendeson ti boten mua,
S'te zevendeson as bota ty,
Por sa boten sigurisht te dua,
Kur jetojme e vdesim tok te
dy.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Xhan prej Fri 21 Dec 2012 - 12:20

qfar ti them edhe kujt ti them qe skom th_gruebelgirl
avatar
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Dec 2012 - 12:21

Qe i dhe fund edhe kshu do mbesi tani e mbrapa


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 21 Dec 2012 - 12:22

Klea shkruajti:Qe i dhe fund edhe kshu do mbesi tani e mbrapa
S'ma ke thene :p
Ke gjet tjeter e me le? je farewww je farewww juhjjjjj


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Dec 2012 - 12:23

hihihi Ti sma vare un i dhash vetes gjeta tjeter ore kur sma varin gjo tjetrin un nuk lutem shume hahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 21 Dec 2012 - 12:24

Klea shkruajti: hihihi Ti sma vare un i dhash vetes gjeta tjeter ore kur sma varin gjo tjetrin un nuk lutem shume hahaha hihihi
Arushin? je farewww


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
avatar
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga WebMaster prej Fri 21 Dec 2012 - 12:27

hihihi Hahaha tapalushin hahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Akulli prej Fri 21 Dec 2012 - 12:42

O Klea une prej teje qe sme punon pm ngela beqar se doja me fol ne Xhan dhe ncuq pm dot mua :( me rregullo pm juhjjjjj
avatar
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Basketbollist

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Neta E prej Fri 21 Dec 2012 - 12:56

Asgje,se tani po fle gjume dhe s'dua t'a zgjoj
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Darius prej Fri 21 Dec 2012 - 13:02

Pergjithmon Bashke [smile_1]
avatar
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Neta E prej Fri 21 Dec 2012 - 13:09

Do te vij ne enderr e te te puthe,dhe me pas do ik
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Princ prej Sat 22 Dec 2012 - 6:49

Hjat shko me tjetrin se tek une deren e ke mbyllur
avatar
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi